2733
2734
عنوان

سه روزه محل سگ به شوهرم نمیزارم

474 بازدید | 32 پست

حق دارم یا نه؟ شوهرم دوسال پیش رفته خواستگاری یه دختری ک از اقوام دورشون بوده ولی دختررو بهش ندادن حتی با واسطه و پافشاری بعد الان پسرعموش رفته خواستگاری همون دختره و فکر کنم جوابشون مثبت باشه حالا مادرشوهرم و شوهرم مثل اسپند رو آتیشن و مادرشوهرم به مادر دختره زنگ زده ک بی لیاقتید و فلان شوهرمم گفته به مادرش ک افرین خوب کردی حرف زشت به مادر دختره زدی منم این وسط به شوهرم توپیدم که به شماها چ دخترو به کی بدن تو ک متاهلی و میگی عاشق زنمم( یعنی من ) دیگ این رفتارا چیه حیا ندارین 

کاربری برای من و خواهرم هست.

وای کاملا حق داری.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارت درسته 

واکنش نشون بده به مادرش هن بزار بدونند دیگه حرفی نزنند جلوت

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2731

شوهرم همش میگه من سر ترم از همه لحاظ از پسرعموم چرا به من ندادن بعدش میگه من عاشق توام تو خیلی سرتری از اون دختره ولی مردم فردا پس فردا میگن من مشکلی داشتم ک به من ندادنش به این انتر دادنش 

2740
خوب کردی باهاش برخورد کردی ، ولی اونا به خاطر این زورشون میاد که به پسر عموش جواب دادن دخترِ تو این ...

درسته ولی دو هفتس همش بحث ای دختر و خانوادشه منم خسته شدم از بس گفتم به تو چ به کی بدنش یا ندنش تو متاهلی سنگین رفتار کن

2706