2733
2734
عنوان

یه دختریه همش با ایفونش عکس میزاره و منم هی دلم ایفون میخواد🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 52 پست
ربطی نداره مگه آدم هرچی میبینه دلش میخواد تو شهر اینهمه ماشین مدل بالام هست بگیم نیارین بیرون که م ...

ولی خب ب این حسودیم میشه همیشه بیرونه خوشگذرونی همیشه شاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخه مگه آیفن چیه والا من از عکس گرفتن خوشم نمیاد

باز میگفتی ماشینش کراس اور

میگفتم یه چیزی

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
ایفون داشتن دلیل ب خوشبختی نمیشه عزیزم ای کاش گوشیم نوکیا بود زندگیم خوب بود فایده نداره اینا ما خود ...

ولی این شاده همیشه خوش گدرونی میکنه هر وقت استوری میزاره بیرونه و انگار هر روز

2738

از نظر منطقی آیفون اصلا بدرد ایران نمیخوره...گوشی من سامسونگ ۷ تومنیه ولی عاشقشم خیلی دوسش دارم با آیفون عوضش نمیکنم😭😂😂

پر از ایده برای نوشتن رمان و فیکشن اما بسیار تنبل! لطفا درجواب پست های من یک "پاشو برو ادامه فیکت رو بنویس" بگویید بلکه شاید تکونی به خودم دادم 😂😔 تازه گوربه هارو هم دوس دارم:>🐈‍⬛ سینگل بخ بخ♡
یا از پیجش برو بیرون یا تلاش کن خودت ب بهترین هاش برسی ...ب قول معروف چشم نبین و دل نخواه..ولی اگر و ...

شاید خدا از این حرفم ناراحت بشه ولی اون خودش تلاش نکرده پدرش تلاش کرده و الان خودش اینقدر خوبه زندگیش ولی من باید خودم هیلی زیاد تلاش کنم تا ببینم میرسم یا ن

ولی این شاده همیشه خوش گدرونی میکنه هر وقت استوری میزاره بیرونه و انگار هر روز

خیلی باور نکن البته امیدوارم واقعا انسان بی مشکل وجود داشته باشه

من یه دوستی داشتم دائم عکس و استوری،  خیلی هم خوشگل بود بعدها فهمیدیم شوهرش ولش کرده با دو تا بچه، رفته این طفلک تنهاست

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2706