2737
2734

حقیقتش بخاطر خدا و قولی ک به حضرت دادم نمیخام برقصم تو جمع مختلط. حالا اصلا نمیدونم چطور باید نرم چون تاپیک قبلم گفتم بچگی رقصیدم و الان انتظار دارن ازم و همه نگاها رو منه و ب زوووور منو هل میدن و میکشن وسط! چطور باید نرقصم که ناراحت نشن؟هرچی بهونه بیارم بی فایدس. مثلا گفتم پریودم دلم درد میکنه قبول نکردن. بگم ب خدا قول دادم؟چی بگم؟

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

محجبه برو خودشون میفهمن گیر نمیدن

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو دوست ندارم برقصم واضح حرفتو بگو

گفتم گوش نمیدن وسط اون همه اهنگ😕شاید فک میکنن شوهرم اجازه نمیده

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2728
2740
این اداها چیه دیگه جدی بگو نمیرقصم  واه    این همه قسم ک  جدال نداره    ...

ن بلاخره ی جایی ممکنه یهویی پیش بیاد دوس دارم توانایی داشته باشم ن بگم و نرقصم!

اصلا بگو شوهرم نمیزاره چ اشکالی داره بهشون بگو شوهر میگ قشنگ میرقصی دوست ندارم کسی ببینه وسلان

نه نمیشه!دوس ندارم بعدا بگن شوهر فلانی گیره و....

2706