2737
2739
عنوان

♦️ کیا منتظر نتیجه لا.تاری هستن ؟

126 بازدید | 10 پست

چند ساله شرکت می‌کنید 

حستون میگه ک برنده میشین ؟

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 

من چندین سال شرکت کردم. 

عزیزم اینو بدون وقتی که منتظری اصلا برنده نمیشی. 

مثل برندگان خودرو هر کی پول نداره و شانسی زده درمیان

برنده های لا*تاری همه همینن اصصلا بهشون نمیاد که برنده باشن ولی برنده اونان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نتیجه اش چندم میاد دقیقا. پارسال شرکت کردم برنده نشدم. جالبه اغلب کسایی که شرکت کردن دفعه ی اول برنده شدن. انگار اونی که خوش شانسه همون بار اول شانس میاره 

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
2731
خواهرم سه ساله شرکت میکنه :انشاالله امسال قرعه بنامش بخوره

ایشالله 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
من چندین سال شرکت کردم.  عزیزم اینو بدون وقتی که منتظری اصلا برنده نمیشی.  مثل برندگان خ ...

من همینجوری پرسیدم شرکت نمیکنم خودم چون میخوام برای ویزای تحصیلی اقدام کنم یه پوئن منفیه برام 

اره واقعا منم دیدم این موردا رو چند تا از دوستام چندین ساله ک ثبت نام میکنن ولی هیچ کدوم یه بارم برنده نشدن با اینکه شرایطشو دارن 

ایشالله امسال اسمتون درمیاد 

من نتیجه اش چندم میاد دقیقا. پارسال شرکت کردم برنده نشدم. جالبه اغلب کسایی که شرکت کردن دفعه ی اول ب ...

۱۵ اردیبهشت 

امسال ثبت نام نکردین ؟ 

2740
۱۵ اردیبهشت  امسال ثبت نام نکردین ؟

چرا کردم. ولی شغلم امسال اوکی شده دیگه زیاد چشم به راه نیستم.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
چرا کردم. ولی شغلم امسال اوکی شده دیگه زیاد چشم به راه نیستم.

بسلامتی