2733
2734
عنوان

فردا زایمانمه شوهرم باهام قهره

1232 بازدید | 70 پست

شوهرم سه روز باهام حرف نمیزنه و قهر کرده باهام .فردام روز زایمانم.خونه نمیمونه و میره اینور اونور.هیچیم برا خونه نمیخوره.سر این قهر کرد که من بهش گفتم شیر بخر و یه سری چیزا برای روز زایمانم گفت تو بهم فشار میاری پول ندارم بخرم.منم گفتم چرا فکر زایمانم نبودی پول بزاری کنار.حتی پول خودمم خرج کرده دستم خالیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باورکن نمیدونم چی بگم!

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731

از فردا به بعد زندگی عجیب غریبی در انتظارته اماده باش که افسرده نشی فقط

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738

سخته برات از پدر مادر شوهرت قرضی بگیر بگو نمی خوام پدر و مادر خودم بدوند 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
زنگ بزن ننه جونش بیاد زندگی پسرش رو جمع کنه

وقت خوشی شوهر مال ماست 

وقت ناراحتی پسر مامانشه ؟ 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
افسرده شدم.

زایمان و بچه داری های سخت خودش بشدت وحشتناکه حالا شما فکر کن شوهرتم حمایتگر نباشه

واقعه واسه چنین مردایی متاسفم

به اینا میگن آدمای بزن دَر رو

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706