2737
2734

خانوم های باسیاست یا خانومی ک تجربه شو داره 

میشه بگید من چیکار کنم چون هیچ کس ندارم خانوادام همراهی نمیکن باهام خووم مغزم واقعا کار نمیکنه اصلا 

من دو سال با همسرم دوس بودم یک سال عقد ۴ ماه بود عروسی کرد بودیم ما مشکل اساسی نداشتم مشکل داشتم ن اساسی من ۱۱ اسفند رفتم خونه پدرم با شوهرم دعوا کرد بددم ولی بهش گفتم گفت باشه خودش سر صندوق رای بود مامور هستش رفتم شوهر شروف کرد پزوفایل طلاق طلاق منم بلاک بعد با پدر مادرم رفتم خونم همسرم برگشت گفت عکس پروفایل گذاشته ایسنتا بدون اجازه اینها منم راستش گردن نگرفتم بعد برگشت گفت هروز دعوا دعوا ارامش ندارم نمیخام طلاق بردید بیرون بعد پدرم عصبی شد بهش حمله کرد درگیر شدن بعد پدر مادر اونم بودن دعوا شد خلاصه مادر دم درشون شروع کرد داد بیداد همسایه هارو جمع کردن بعد افتادیم توی شکایت شکایت بازی هیچ اقدامی نکرد اون هیچی فقط ی جلسه اومد برای نفقه گفت زنمو دوس دارم ب سختی بهش رسیدم میخامش زندگی واقعا خوبی داشتم گل بخرهه هروز بهم ابراز محبت کنه توجه کن هرکاری بخاطرم انجام بده بیرون ببره هرچی بخام بخره خیلی دست دلباز بود خیلییییی دست بزن هم نداشت فقط ی بار توی دعوا زد ب بازوم کبود شد شغل خوبی داشت خونه داشت میخاستم ماشین هم بخریم همه چی اکی بود عروسی خواستم خدای بهتر عروسی رو گرفت همه چی همه چی تو خرید عروسی رو هرچی داشت گذاشتم خرید حتی خودش اضافه تر خرید نذاشت خانوادش بیان دخالت کن 

الان نمیدونم چیکار کنم هنوزم دوسش دارم و مطمئنم جدا بشم بشدت پشیمون میشم 

من باید الان چیکار کنم با خودش نمیشه صحبت کرد شمارشو عوض کرد اصلا عقلم بجای قد نمیده میشه کمکم کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یکی از خانواده خودشون واسطه کن بره باهاش صحبت کنه 

نمیدونم این کارو میکنن یا ن 

اونها هنوز نذاشتن کسی بفمه 

همسایه مون هست ک بره صحبت کنه استاد دانشگاهه مادرم نذاشت گفت ن 

نمیدونم این کارو میکنن یا ن  اونها هنوز نذاشتن کسی بفمه  همسایه مون هست ک بره صحبت کنه ا ...

این همسایه خیلی خوبه ولی ببین دلیل مادرت چیه شاید مادرت درست بگه . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
سر هیچی هیچی واقعا هیچی  حساس بود روی عکس میتونست ب خودم بگه پاک کنم ولی واقعا دعوای بدی بود خ ...

یکم بهم مهلت بدین الان هر دو طرف عصبی هستید نه زنگ بزن نه واسطه بفرستین صبور باش تا خودش تکلیف مشخص کنه 

دو رکعت نماز می‌خونی 

مثل نماز صبح 

به نیت نماز کن فیکون حضرت عباس 

در رکعت اول بعد از حمد از اول سوره انعام شروع به خوندن می‌کنی تا پایان آیه ۹۳

بعد رکوع و سجود 

در رکعت دوم هم بعد از حمد از اول آیه ۹۴ تا پایان سوره انعام رو می‌خونی 

بعد قنوت و رکوع و سجود 

در پایان نماز هم ۱۰۰۰ صلوات 

این نماز رو کسی به من یاد داد وقتی خوندمش متوجه شدم اثر فوق العاده و سریعی داره 

البته من در آخرش ی مقدار پول هم لای قرآن می‌زارم ک فکر میکنم تاثیر گذاریشو بیشتر می‌کنه

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
2738
دو رکعت نماز می‌خونی  مثل نماز صبح  به نیت نماز کن فیکون حضرت عباس  در رکعت اول بع ...

من همونم که گفتم دو ماهه قهرم بخاطر خانواده شوهرم

کارمون ب دادگاه کشیده

اینو خوندم الان یکی از بزرگای فامیل ک فکرشو هم نمی‌کردیم واسطه شده 

داره مشکلاتمو حل میکنه

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
این همسایه خیلی خوبه ولی ببین دلیل مادرت چیه شاید مادرت درست بگه . 

ما دوست هم بودیم مادر زیاد از پسر خوشش نمی اومد از اول لج بود باهاش 

دلیل داره میگه خانوادش دخالت میکن ولی من باهاش زندگی کردم واقعا انقدر نبود 

واقعا من همسرم خیلی دوس دارم خیلی

دو رکعت نماز می‌خونی  مثل نماز صبح  به نیت نماز کن فیکون حضرت عباس  در رکعت اول بع ...

خدا خیرت بده بقران مشکلم حل بشه تا اخر عمر دعات میکن

چشم انجام میدم برام دعا کنید 

من همونم که گفتم دو ماهه قهرم بخاطر خانواده شوهرم کارمون ب دادگاه کشیده اینو خوندم الان یکی از بزر ...

خداروشکررر خداروشکر 

خدا ایشالله مشکل منم حل کنه بگردم سر خونه زندگیمم

یکم بهم مهلت بدین الان هر دو طرف عصبی هستید نه زنگ بزن نه واسطه بفرستین صبور باش تا خودش تکلیف مشخص ...

اخر بدبختی 

پدرم از کل خانوادش شکایت کرد وکیل هم بدای اینک من طلاق راحت بگیرم اسم من وارد شاکی کرده نفقه مهریه ام اجرا گذاشتم 

اون شکایت ب مامانم گفتم بیا منصرف بشیم گفت الان ن اصلا

خدا خیرت بده بقران مشکلم حل بشه تا اخر عمر دعات میکن چشم انجام میدم برام دعا کنید 

رفتم مسجد 

توم برو اونجا 

آرامش بیشتری داره 

اخلاص بیشتری داری 

خداروشکررر خداروشکر  خدا ایشالله مشکل منم حل کنه بگردم سر خونه زندگیمم

قربونت برم

دلم روشنه مشکلت حل شد بیا بهم بگو

2706