2737
2739

سلام مهربونا

نمیدونم چی بنویسم و چه جوری بنویسم فقط ازتون خواهش میکنم التماس میکنم اگر میتونید دعام کنید به حاجت مد نظرم برسم پای آبروم و خیلی چیزای دیگه وسطه دلم بدجور شکسته خدا به حق دل شکستم هرکی دعام کرد صدبرابر براش جبران کنه

من الان شرایط روحی به شدت بدی دارم و نمیتونم دعا کنم .

شیعیان من هرگاه که آب گوارا نوشیدیدمرایادکنید اگرازشهیدیاغریبی یادشدبرمن ندبه کنید ای کاش درروزعاشوراهمگی بودیدتاببینید چگونه برای طفل خودآب طلب کردم امارحم نکردند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم

ممنونم مهربون اجرت با امام حسین

شیعیان من هرگاه که آب گوارا نوشیدیدمرایادکنید اگرازشهیدیاغریبی یادشدبرمن ندبه کنید ای کاش درروزعاشوراهمگی بودیدتاببینید چگونه برای طفل خودآب طلب کردم امارحم نکردند
2731
انشالله مشکلت حل بشه

2738
یا امام حسین💚 هرجا اسمتون میاد قلبم میلرزه از شدت عشق به شما حاجت این خانوم بده اللهم صل علی محمد ...

براتون ۱۰ تا آیت الکرسی می‌خونم انشاالله مشکلتون حل بشه

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم

در خونه خوب کسی رو زدی انشالله که امام حسین حاجتتو از خدا برات می‌گیره

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم