2737
2739

پریودی که معلومه 

دور از جون سقط خونریزی خیلی شدید که انگار شیر آب بازه و همبن جوری میریزه انگار آب رو یهحا جمع کنی یهو بریزی 

لانه گزینی یه لکه خیلی کمرنگ و البته معمولا نازک هست و شبیه لکه نیست زیاد و خیلیییی کم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریودی که معلومه  دور از جون سقط خونریزی خیلی شدید که انگار شیر آب بازه و همبن جوری میریزه انگ ...

واقعا؟؟؟یعنی لانه گزینی ب شدت پریودی نیس؟یا ب شدت خون ریزی ؟

2731
نه عزیزم لانه گزینی اصلا خونریزی نداره ماکسیمم دو روز لکه بینی داره بیشتر از دو روز نمیشه!

وای خداروشکر 

من چهار پنج روزه ترشح قهوه ای دارم تو دسشویی معذرت میخوام تو دستمال کاغذی خون میبینم ولی اصلا شورتم خونی نمیبینم 

خیلی خیلی شدید هم پاهام درد میکنه 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
اصلا شدید نیست خفیف هست.  همون یه روز معمولا و به مقدار خیلی کم برای بعضی هاله نازک

من این ماه تو اقدام بودم در انتظار بچه بودم دیدم دیسب یکم حاله و خونابه صبح ک بیدار شدم دیدم خون رقیق مثل پریودی حالا نوار گذاستم میبینم خون مثل زمان پریودی علایمم همون درد و شکمو خیلی دلم شکست

2740
شما اقدام هستید؟

نه عزیزم تازه سه ماه پیش یکی سقط کردم 

پریودی قبلیم تو رمضان بود پنج شیش روز بعد موعدم پریود شدم الانم بعد دو هفته ترشح خونی دارم 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
نه عزیزم تازه سه ماه پیش یکی سقط کردم  پریودی قبلیم تو رمضان بود پنج شیش روز بعد موعدم پریود ش ...

روز موعود منظورت چیه؟چطور متوجه شدی سقط کردی ؟بعد سقط که باید ۶ ماه صبر کنی ‌.‌.من ۶ برج ۱ پریود شدم .۱۴ ر زه اقدام کردم .چون جنسیت میخاستم .حالا این ماه ۱ پریود شدم .

روز موعود منظورت چیه؟چطور متوجه شدی سقط کردی ؟بعد سقط که باید ۶ ماه صبر کنی ‌.‌.من ۶ برج ۱ پریود شدم ...

منظورم قرار بود ۹ م فرودین پریود شم ۱۳ فروردین دریود شدم 

با سایتوک سقط کردم 

یعنی چی شیش ماه صبر کنم؟؟ قصد حاملگی ندارم اصلا