2737
2734

سه ماهه که با هم دوست بودیم تو این مدت با هم قهر نکردیم تا سه شب پیش که سر یه موضوع مسخره بحثمون شد و هر دو مقصر بودیم به من گفت دیگه دوست ندارم یک کلمه بهت پیام بدم و باهات حرفی ندارم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدود یک ماه پیشم ،همچین حرفی زده بود که ما مناسب هم نیستیم و چند ساعت پیام نداد و من رفتم پیام دادم و باهاش حرف زدم برای اینکه بد عادت نشه که همش من منت کشی کنم این ۳ روز با این که سخت بود واسم ولی بهش پیام ندادم اونم همین .

2728

شاا بفرس

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2738

ببخشیدا والی فقط با ۳ ماه فهمیدید همو دوست دارید یا ندارید؟ توی این زمان کم همو شناختید🤣🤣🤣🤣

یا سنتون کمه یا هنوز نمیدونید عشق چیه..

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..
الان ببینین بعد ۳ روز چی گفته😭😭

خبب

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
ببخشیدا والی فقط با ۳ ماه فهمیدید همو دوست دارید یا ندارید؟ توی این زمان کم همو شناختید🤣🤣🤣🤣 یا ...

به عشق در یک نگاه اعتقاد نداری😂😂😂

آشوب درونش را نه کلمات می‌توانست بیان کند و نه فریادها ... 
2706