2737
2734

👍🏻

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاصیتی که تو اول صبح هست تو هیچ ساعتی از روز نیست 

حتی از لحاظ کهکشانی و خورشیدی 

سیستم دنیا و بدن آدم همین طوریه 

اگر این طور نبود که این همه کتاب در مورد اول صبح نمی نوشتن 

حتی خارجی ها کتاب باشگاه 5 صبحی ها

2728
خاصیتی که تو اول صبح هست تو هیچ ساعتی از روز نیست  حتی از لحاظ کهکشانی و خورشیدی  سیستم ...

من زودتر از ۱۰ بیدار بشم فشارم میوفته حالت تهوع میگیرم تا اخر شب مریض میشم از اول ابتدایی مدل بدنم همین بوده و هست

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
ده صبح بری مدرسه ساعت چند برگردی تایم نهار و صبحانه همه چی بهم میریزد 

تایم مدرسه رو کم کنن نه اینکه خیلی چیزای ب درد بخور یاد گرفتیم😁

2740

خیلی ها این جوری عادت کردن مواظب باشیم بچه هامون این طور نشن. 

اگر خواب شب به موقع و کافی باشه معمولا این طور نمیشه 

ولی میتونی هم با روان درمانگر صحبت کنی شاید ریشه در بچگی

خیلی ها این جوری عادت کردن مواظب باشیم بچه هامون این طور نشن.  اگر خواب شب به موقع و کافی باشه ...

نمیدونم حتی اگه ۱۱ شب هم بخوابم بازم ۸ حالم بد میشه افتضاح

تایم مدرسه رو کم کنن نه اینکه خیلی چیزای ب درد بخور یاد گرفتیم😁

خب دیگه مهم یاد گرفتن نیست مهم رسیدن به تمام کارهاست 😀 

ما جنوبیم از بعد عید دیگه ده صبح بریم بیرون آبپز میشیم همون کله سحر بلند بشیم بهتره حداقل امکان زنده موندن بیشتره 🤪

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .