2733
2739

بچه ها دوست دختر سابق نامزدم افتاده دنبالش گفته وایسا میخام باهات حرف بزنم دوبار هم افتاده دنبالش 

نامزدمم به حرفاش گوش نداده گفته برو زشته اینکارا

بعد رفته ب همسایه دختره گفته به خانواده دختره بگیم دست از سر من ورداره من یکی دیگرو میخام 

یمدت بعد این قضیه پدر دختره با خانواده نامزدم قهر  شدن و اصلا سلامم بهم نمیدادن بازم تازگیا متوجه شدم اشتی کردن بنظرت پدره دختره بااینکه ابروی دخترشو بردن باز چرا بااینا حرف میزنه؟ ینی بازم یچیزی یچیزی زیر سرشونه ک بخاد باز دخترشو قالب اینا کنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچ پدری دخترش به پسر کس دیگه ای قالب نمی کنه 

حتما فامیل هستن و نمیتونن قهر بمونن

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2740

تا نامزدت نخواد چیزی نمیشه؟ اگر اوکی هستید عقد رو دایم کنید 

یا شوهرته؟ 

آخه تو می نی سایت مفهوم نامزد رو متوجه نشدم 

زمان ما نامزد یعنی برای یه مدت معلوم ک باهم باشن یه صیغه محرمیت میخوندن یا انگشتر میاوردندو بدون صیغه نامزد میشدند

الان شوهرش شده میگه نامزد 

اگر شوهرته ک خانواده دختر بینهایت بدبختن اگر نامزد و یا دوست هستید 

بستگی ب پسر داره شاید خام حرف و پول و وعده شد و رفت 

شاید عاشق تو باشه و کلا برا توهس

ن فامیل نیستن عزیزم شما حدس میزنی چرا باز اومده سمتش بااینکه نامزدم ابروشونو برد؟

الان خوب خوندم دختره اومده سمتش؟؟؟

وای نمیدونم خدا خودش رحم کنه بهت

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤