2733
2739
عنوان

مشاور کنکورم

217 بازدید | 17 پست

مشاورم بهم گفت تویی که از ابان شروع کردی 

و کلا یه سال درس نخوندی

هیچ شانسی نداری رتبه زیر 1000 شی

بک گراندم نداری

فقط برو نهایی بده 

خب از الان جدی تر میرم بخونم

و بشم زمینه ای برای کسایی که

بهشون ریده شد 

ولی تونستن به هدفشون برسن

میدونم که میتونم

من تینام

به هدفم خواهم رسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ربطی نداره که از کی شروع کردی مهم کیفیت درس خوندنته یکی میبینی حتی زمان کمتری وقت می‌ذاره ولی رتبش عالی میشه 

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
2731

( من تینام بیا مهمون پیجم (تایپکم شو)

چقدر اشناسس شبیه این اینستایی هاس 😅

من خودمو ادم قوی میدونم چون...‌‌‌‌...‌بقیشو تو بگو ..‌‌‌.......دیدی قوی هستی 😊😊😊 پس تحت هرشرایطی ادامه بده فقط ادامه ......‌

توجه نکن کی میگه چون از آبان شروع کردی رتبه زیر هزار نمیشی ؟ اصلا اینو قبول ندارم

این زمان باقی مونده سعی کن هم به نهایی ها برسی هم کنکور 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)

من از بهمن شدوع کردم 😂😂 البته  هیچی بارم نی 😐

من خودمو ادم قوی میدونم چون...‌‌‌‌...‌بقیشو تو بگو ..‌‌‌.......دیدی قوی هستی 😊😊😊 پس تحت هرشرایطی ادامه بده فقط ادامه ......‌
2740

واا چه بیشعور اصلا نگران نباش تو فقط تلاش خودت رو بکن کنکور که زمان معینی نداره که از اون موقع شروع کنی، مهم اینه که شروع کنی و کم نیاری

دوست خوبم برای قبولی کنکورم صلوات میفرستی؟🥺❤️

یعنی این مشاورای کنکور یه فازی بر می دارن  انگار سناتورن همشون یه  مشت ریقون

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
2706