2737
2734
عنوان

سنتور یا گیتار

51 بازدید | 12 پست

بچه ها من خیلی وسواس دارم میترسم برم سنتور بخرم بعد خوشم نیاد یا برم گیتار بگیرم خوشم نیاد نمیدونم کدوم بهتره میخوام باهاش بخونم صدام بد نیست ولی باید تمرین کنم 

من خودم گیتار میزنم عالیه خیلی دوسش دارم 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین علاقت به کدومه اون برو بخر و یاد بگیر

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️

من هردو رو میزنم اگه کلاسیک پسندی گیتار اگه سنتی پسندی سنتور دربارشون سوالی داشتی بپرس درخدمتم😗

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
2740
من هردو رو میزنم اگه کلاسیک پسندی گیتار اگه سنتی پسندی سنتور دربارشون سوالی داشتی بپرس درخدمتم😗

میخوام باهاش بخونم صدام به خواننده های قدیمی نزدیکه کدوم خوبه

میخوام باهاش بخونم صدام به خواننده های قدیمی نزدیکه کدوم خوبه

خب قطعا گیتار اگه بخوای بخونی سنتور نمیشه اگه بشه سخت میشه من خودمم صدام خوبه پس گیتار برو 

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
همین دیگه مشکلم همینه 

برو ویدئو های سنتور ببین گیتار ببین

بعد ببین کدوم بیشتر جذبت میکنه کدوم دوس داری 

من خودم از سنتور ستار بدم میاد 

من خواهرم ویالون میزنه خیلی دوس داره ولی من واقعا اعصابم خورد میکنه 

قشنگ فکر کن