2737
2739
عنوان

خدایا منو بکش کاش مجرد میموندم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1241 بازدید | 41 پست
دختر خوب ۱۹ ساله چرا اهمیت میدی به حرف یه عده آدم مریض ؟ بگن انقد بگن تا بترکن بی تفاوت باش  ...

اخه زور داره وقتی کاریو نکردم میرن ابرومو میبرن بخدا نمیدونی الان چ سردردی گرفتم

اخه زور داره وقتی کاریو نکردم میرن ابرومو میبرن بخدا نمیدونی الان چ سردردی گرفتم

من کاملا درکت میکنم تمام این بلاهارو سر منم آوردن منم یه روزی مثل شما فقط خودخوری میکردمو روانم تحت تاثیر بود اما کاش همون موقع کسی بهم میگفت اینا همش رهگذرن زرشونو میزننو میرن خودتو از بین نبر 😔😔😔

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است 💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوندم املات خوب نبود بعدش چرا باید برات مهم باشه دختر خاله های شوهرت چه غلط چه درست چی میگن در ...

اره واقعن سالی دیگه یادم نیس ولی آبروم رفته کل فامیلشونو پر کردن جوری شده ک اون یکی جاریمو میزنن تو سرم فلانی زبون داره خوش برخورده و .... اونم واس چی واس کاری ک نکردم

من کاملا درکت میکنم تمام این بلاهارو سر منم آوردن منم یه روزی مثل شما فقط خودخوری میکردمو روانم تحت ...

بخدا دارم دیوونه میشم ۱ساله اومدم تو خانواده اینا از همون روز عقد حرف زدن پشت سرم بخدا روانیم کردن الانم که اینو شنیدم واس کاری ک نکردم جاریمو میزنن تو سرم ک فلانه زبون داره

2731

تو آبرو واسه من تعریف کن ؟؟بعد اون آدمایی هم که واست مهمن که آبروت پیششون نره هم فکر کن ببین کیان،اگه آدمی سالم باشه یکی بره این حرف پیشش بزنه سکوت می‌کنه و میگه چقدر خاله زنک و دنبال حاشیه بهتره من خودمو قاطی نکنم ،اما اگه یکی مریض باشه یکی بدگویی تورو ببره پیشش چهارتا می‌ذاره روش ،حالا تو به من بگو چه  اهمیتی داره نظر یه آدم مریض؟ نترس آدمای ی فامیل خیلی سریع دروغگوها و بدردنخورا و خاله زنکا رو میشناسن، رفتار تو آینه شخصیت توعه،بلاخره در آینده با همشون برخورد خواهی داشت تو جبهه ادب و شخصیت و خانومی خودتو نگهدار و سکوت کن و جواب نده همین بدترین تنبیه، سکوت که بکنی یعنی من تورو در حد خودم نمی‌دونم که اصلا بخوام از خودم دفاع کنم یه سگی بودی اومدی یه پارسی کردی رفتی 😄سیاست داشته باش،اصلا بدگوییشونو نکن هرچی بهت گفت بگو نمی‌دونم چرا این دروغ گفتن مهم نیست نمی‌خوام درگیر این چیزا بشم 

همین 

اصلن عروسیم نیومدن حتی منو تا اونرور ندیدن هیچگونه رفت و امدی نداریم الکی آبرومو بردن ک فلانی ما اون ...

خدا تقاص آبروت رو میگیره ازشون. بعدم کسایی که بدت رو پیششون گفتن اگه دورن که اصلا برات مهم نباشه و اگه نزدیکم هستن که حتما اومدن و رفتارت رو دیدن پس چرا نگرانی؟

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐

ی مدت دیگه ناخوداگاه دستت میاد چیو برات مهم باشه چی نه 

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
2740
مهم نیستن ولی ابرومو بردن همه جا گفتن کاریو ک نکردم

انقدر ازین حرفا و صحبتا بشنوی،

بیشتر سعی کن شوهرتو با مهربونیت و اخلاق خوب از خودت راضی نگه داری، بقیه مهم نیستن، اون پشتت باشه بقیه کشکن

این از ذات خراب خانواده شوهرته، من ۳۷سالمه 

خانواده شوهرم جلو شوهرم میگفتن چند بار زنگ زدیم تو جواب ندادی در حالی ک دو سه باری هم جواب ندادم چون بدم میاد ازشون😅 

بعد دیدم کلا دروغ میگن اصلا زنگ نمیزدن 

یبار شوهرم بود زنگ زد ب موبایلش گفت چرا زنت جواب نمیده هرچی زنگ میزنم گفت مامان از صب تو خونم زنگ نزدی 

هنوزم از رو نرفتن 

ذات بد ،بده 

تو گریه نکن 

سی سالگی ب بعد عمرا بخاطر این مسائل جزیی گریه کنی 

تازه کم محلی هم میکنی 

ک..ن لقشون 

اره واقعن سالی دیگه یادم نیس ولی آبروم رفته کل فامیلشونو پر کردن جوری شده ک اون یکی جاریمو میزنن تو ...

بگن بازم مهم نباشه چون میدونن تو حساسی اینکارو میکنن بهتر بزار اینو بگن بزار بگن جاریت اصلا تمیز تره زحمتا تو کمتر میشه ظرف نمیشوری خونشون جارو هم نمیزنی بزاز بگن خوش سر زبون تره مهمون داشته باشن به تو نمیگن که بیای پیششون کار کنیو پذیرایی کنی دنبال دردسری خواهز ولشون کن مهم اینه شوهرت چطوره میری خونشون مقل خان بشین وقتتو با دانشگاه باشگاه یادگرفتن مهارت پر کن

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا
مهم نیستن ولی ابرومو بردن همه جا گفتن کاریو ک نکردم

انقدر ازین حرفا و صحبتا بشنوی،

بیشتر سعی کن شوهرتو با مهربونیت و اخلاق خوب از خودت راضی نگه داری، بقیه مهم نیستن، اون پشتت باشه بقیه کشکن