2733
2734

دیوونه شدم بخدا هرسری یه حرف از این قوم بدرد نخور شوهر میشنوم دیگه توانی برام نمونده

رفتم خونه مادرشوهرم خاهرزاده هاش دم در بودن من رفتم تو اونا خدافزی کردن رفتن منم وایساده بودم سره پا

حالا رفتن گفتن ما اونجا بودیم فلانی رفته اتاق یعنی من شوهرشم پشت سرش

اینو امروز شنیدم دارم نابود میشم😭😭 کاری ک نکردم الکی حرف میزنن من ۱۹سالمه چ انتظاری دارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برات مهمن که به حرفاشون اهمیت میدی. نه؟ 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
2738

اصلا اهمیت نده انگار نمیشنوی فاصله خودتو حفظ کن باهاشون زیاد صمیمی نشو ارتباط متعادل به اندازه داشته باش مرزگزاری داشته باش یه طوری رفتار کن جلوت خودشون و جمع و جور کنن از هر لحاظ ولی با احترام 

منکه نفهمیدم جی گفتی ولی ۱۹ سالته وقتی ازدواج میکنی یعنی من بالغ هستم و اداب معاشرت و شوهرداریو خونه داریو بلدم ازدواج که فقط دوست دارم نیست

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا
منکه نفهمیدم جی گفتی ولی ۱۹ سالته وقتی ازدواج میکنی یعنی من بالغ هستم و اداب معاشرت و شوهرداریو خونه ...

میخوندی میفهمیدی چی گفتم الان بحث اینا نیس بحث اینه ک من کاریو نکردم رفتن الکی پشتم حرف زدن

2706