2737
2734

الان خیلی پشیمونم. هر روز میگم این همه کار کردم انگار الان هرچی کار کردم نصف شده. خیلی ناراحتم این همه زحمت کشیدم و رفتم سر کار در کنار خوته داری و.... اینقدر سر کار درگیر بودم و کارم شلوغ بود که نمیرسیدم سرمو تکون بدم چه برسه برم طلا بخرم. دیگه اینقد گرون شد که زورم میاد بخرم. خیلی اعصابم خرده واقعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقيقا حرفاي منو زدي

ولي من ي كار حداقل كردم چند ماه قبل رفتم ي سرويس طلا برا خودم خريدم اين دومين كار عاقلانه زندگيم بودم 

هميشه فكر ميكنيم گرونه يا وقت هست فردا ميريم هفته بعد ماه بعد… ولي غافلگير ميشيم

الان داری برو زمین و ماشین بخر طلا حالا گرون ولی خب گرونتر میشه قطعا

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 

از الان شروع کنین .

مطمئن باشین ضرر نمیکنین

هر وقت پول دستتون اومد بخرید

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
2740
قیمت رو زیر نظر داشته باش،تا آخر این ماه یه نوسان میده، رو سه میلیون شما خرید بزن.

والا اصلا هیچ معلوم نیست. بیاد نیاد فک میکنم هیچکس هیچی نمیدونه. اون موققع که از 2300 رفت 2400 همه تحلیلگرا میگفتن باید 2200 رو تاچ کنه منم نخریدم. فک میکنم هیچ کسی قدرت تحلیل نداره. 

دیگه فکرشو نکن  ولی الان هم نخری، سال دیگه پشیمونی بیشتری برات میمونه

عاخه اوه اومد پایین چی. من برا استفاده شخصی نیستم. برا حفط ارزش پولمم.پارسال خیلیا رو 2800 خریدن بعد تا 2100 هم اومد. 

از الان شروع کنین . مطمئن باشین ضرر نمیکنین هر وقت پول دستتون اومد بخرید

طولانی مدت آره اما اینکه الان بخرم یهو بیاد رو سه تمن چی. ضرر نیس؟ عاخه مگه حقوق ماهانه من چقده که یهو این همه ضرر بخوام کنم

2706