2733
2734
عنوان

این همه جراحی زیبایی

192 بازدید | 32 پست

اونوقت ما ک خدادای یه صورت معمولی داریم اصلا ب چشم نمیایم.

من قصد جلب توجه ندارم ولی دیگ اینایی ک عملی ان یجوری نگا میکنن انگار ما دهاتی چیزی هستیم.

پسرام ک اصلا سمت نچرالا نمیرن

نچرال خوش گل خیلی بهتره

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا الان مد جهان نچرال بودنه. یکم طول میکشه به ایران برسه. اما همین الانم همه دنبال نچرالن  

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
2728

اتفاقا پسرها برای ازدواج دنبال یه آدم نچرال یا اونی که نهایتا ژلی چیزی زده میرن. پلنگ ملنگ رو برای دوستی بیشتر میپسندن.

دقت کردم مد داره به سمت نچرال‌ها برمیگرده. این جراحی‌های افراطی دیگه تو سرازیری افتاده.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

با احترام عملی اگه خوش گل بود که عمل نمی کرد خدا می دونه قبل عمل چی بودن

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2740

من که ازین پلنگا متنفرم. ژل لب اینا هم در حد طبیعی که معلوم نباشه و فقط ایرادات برطرف بشه. وگرنه بیشترش واقعا سمه

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
دماخ بزرگا چی😂

اونم باور کن. مدل یه شرکت اروپایی دماغ داشت به چه بزرگی. عقابی بود و بزرگ

اما خوب طبیعی عمل بشه چه اشکالی داره. بعضیا شورشو درمیارن وگرنه عملای زیبایی در حد طبیعی خیلی هم خوبه

2706