2737
2739

باهام حرف می زنین حالم بهتر میشه شما رو به خدا دریغ نکنید ازم خواهش می کنم 

پونزده سالم بود که با مامان و بابام رفتیم یه مهمونی

تو اون مهمونی دوست بابام بود 

یه دختر داره هم سن من ( اسم اون سارا, اسم من سما )

بعد از این که از اونجا برگشتیم بابام از مامانم پرسید سارا ازدواج نکرده ؟ مامانم گفت نه ازدواج چیه هم سن سما است 

بابام با بدترین لحن و تحقیر آمیز ترین لحن گفت این چیه سارا مثل این نیست خوشگله خواستگار داره 

گذشت و من عاشق یه پسر شدم امسال متوجه شدم این پسر هم رفته خواستگاری سارا

حالم از خودم به هم می خوره 

من خیلی مذهبی ام ولی له له می زنم برای توجه پسرا 

من اینجوری خودنما و‌ حسود و آشغال نبودم 

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به خودت بد نگو عزیزم 

اقتضای سن و جامعه جدیدا همین شده 

انقدر رل رل میکنن همه دخترا ترغیب میشن و ..

پدرتون حتما منظوری نداشتن 

به دلت نگیر 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2740

نگو جیگر

تقصیر تونیست  این احساسات ،تقصیر پدرومادرته ک تو حساس ترین سن ی دختر مراقب حرفاشون نیستن

یکم سنت بره بالاتر برگردی این تاپیکتو بخونی ی خنده ریز میکنی

عوض خونوادت خودت هی ب خودت یادواری کن چ با ارزشی جذابی خوشگلی ،ب خودت برس ب شخصیتت و...

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
خب بنظر خدت مشکلت چیه از رو اجبار مذهبی هستی؟  افراطی نباش

نه اصلا 

اتفاقا مذهب خیلی کمکم کرده این روح و روان داغون و میل به خودنمایی نمود بیرونی نداشته باشه 

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه

عزیز دلم. نیاز به توجه خیلی طبیعی و فیزیو لوژیکه. خودتو بخاطرش تحقیر نکنه.

خوشگلی هم نسبیه. هرکی بالاخره یه مقدار زیبایی خدادادی داره که رو دست اونم صدها نفر هستن که از اون خوشگلترن.

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

خ اهررررر گلللللممممممممم  بمییییرررررمممم براااات     بهش تا فکر کنی و ذهنت متوجه اون باشه  از سمتش  برات میباره بهت بگم ها   ب جای فکر کردن ب اون و یا جذب پسرا  ک میگی له له میزنی 🤦‍♀️💔😡

به خودت برس  ب شیک و تمیز و  هیکلت و درسسسسستتتتتتتتت برس برا خودت کسی شو  

برا خودت زندگی کن    دنبال جلب نظر نباش 

من توفه ای نیستم  ولی مغرور بودم و  ب خودم خیلی  داشتم ب قولی 

هر جا نیرفتم و میرم  توجه میکنن به من ولی اتفاقا بیزارم از توجه  ولی  همیشه نگران   کارای شوهرمم همیشم سرم میاد 

قانون دنیا اینه    بی اهمیت باشی     جذب میکنی و   خواهان چیزی باشی   یا ترسشو داشته باشی همچین از همون سمت برات نیباره ک  انگار سنگ از اسمون 😑

2706