2737
2734

مثلا من که هنوز سی سالم نشده و موهام از بغل دارن سفید میشن نشونه اینه که دارم زودتر از وقتش پیر میشم؟ 😂 و هنوزم ازدواج نکردم نمیدونم دیدگاه خانم و دختر ها نسبت به این ویژگی چی هست, البته من خودم این موهای سفیدو دوست دارم، یک جورایی نشونه پختگی آدم میتونه باشه یا بعضی مردها رو دیدم با موهای سفید و مشکی جذاب تر هستن،ولی واقعا میخواستم بدونم دیدگاه خانم ها نسبت به این موضوع چیه؟

جذابه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

فقط عکس  

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

ن 

ی جور وراثته یا ...

زیادن این مدلی و فک نمیکنم ذهنیتی برا خانوما درس کنه

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
2706