2737
2734
عنوان

اگ میتونین سوالمو ج بدین

49 بازدید | 7 پست

حس میکنم زندگی خیلی فراتر از چیزیه ک فکر میکنیم خیلی خاصه ولی برا ماها نه

اصلا خدا چ هدفی داشت از افریدنمون؟

چرا کسی ک اوج بدختی رو داره تحمل میکنه نباید خودکشی کنه؟چرا وقتی ازدواج اینقد سخته کسی نباید گناه کنه

شاید ناراحت کنندس اما یجورایی حس میکنم عروسک خیمه شب بازی ایم ما

خدا از اون بالا تماشامون میکنه

چرا خدا گفته تا وقتی رو زمین هستین باید درد بکشید باید تحمل کنید

چرا ب خاطر اشتباه حضرت ادم ماها محکوم شدیم ب روی زمین بودن در صورتیکه هرکسی قدرت انتخاب و اختیار خودشو داره!ما میتونستیم وسط بهشت باشیم.این چرا ناعدالتی نیست؟

کاش امام زمان میومد

کاش کسی بود میتونست ی دلیل قانع کننده بیاره واسه سوالاتم🥲

میدونم خدای من خوبه اینجوری نیست ک اینا میگن.. ک اگ اینجوری باشه پس عدالت کو پس عشق کو

تو این دنیا دنبال عدالتی واقعا؟ 

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این دنیا دنبال عدالتی واقعا؟ 

دنبال واقعیتم

ن عدالت

دنبال اینم ک خدا  اصلا چجوریه؟اماما وجود دارن؟

گیج شدم گیجم کردن نمیفهمم باید ب کی اعتماد کنم و حرف کسی برام قانع کننده نبوده

2728
دنبال واقعیتم ن عدالت دنبال اینم ک خدا  اصلا چجوریه؟اماما وجود دارن؟ گیج شدم گیجم کردن نمیفه ...

فقط میتونم بگم واقعیت اینه این دنیا عدالت نداره

اون دنیا میفهمی چرا منم نمیدونم چراشو

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

خدا به بنده اش امکان رشد داده از اون طرف بزرگ ترین نعمت و امانتی که به هیچ موجودی نداده به انسان داده و اون هم عقله. عقل یعنی قوه ای که خوب از بد تشخیص داده می‌شود. خدا به ما عقل داده و با استفاده از عقل تصمیم بگیریم و انتخاب کنیم چیزی که حیوانات ندارن و یا موجودات دیگه! 

خدا انسان رو به خاطر این خلق کرد که به کمال برسه. البته زوری نیست یکی میتونه با انتخاب و عمل خودش به کمال برسه یکی هم نرسه. هردو اختیار دارن اختیار به معنای اینکه میتونن هرچیزی که فکر می کنن درسته انتخاب کنند و کسی جلوشون نگرفته ولی خدا راه و روش درست گفته.. 

مشاور 

همه ما دنبال کمال مطلق هستیم ولی ما اشتباهی می گردیم. کمال مطلق خداست ولی دنبال خدا نمیریم؟ چه طور میشه که به خدا توجه نمی کنیم؟ چون منشا رفع نیاز هامون رو خدا نمی‌دونیم خودمون رو جدای خدا تلقی می کنیم به خاطر همین به خدا توجه نمی کنیم در صورتی که اگر به سمت خدا حرکت کنیم مشکلات ما حل خواهد شد!

این دنیا بازیچه و سرگرمی بیشتر نیست. چون اولا موقته یه روزی تموم میشه! همه چیز از بین میره. دوم اینجا محل آزمایش انسانه برای اینکه مشخص بشه کیا از نعمت هاشون درست استفاده کردن کیا به خدا رسیدن کیا نرسیدن، منظورم همون نعمت عقله اگه به خوای با عقلت حساب کنی به خدا میرسی اگه بخوای با وجدانت دنبالش بگردی با ز به خدا میرسی و لی این کافی نیست، خدا گفته باید ایمان داشت عمل صالح انجام داد و در آخر با تقوا از این دنیا خارج بشیم

مشاور 

عدالت خدا رعایت کرده نمونش هم همین نظمی که در خلقت دنیا هست. به دقت و ظرافت شبانه روز چرخش زمین این طبیعت زیبا و منحصر بفر همه نشان از عدالت خداست. کار های بدون نقصه. خدا برای اینکه انسان روی زمین بهترین زندگی داشته باشن و در عین حال آخرت هم داشته باشن براساس مصالح ما بهترین قانون های اجتماعی و فردی قرار داده تا زندگی ما از بین نره پس خدا عادله. این ما هستیم. که از اختیار و آزمایش این دنیا سو استفاده می کنیم و ظلم می کنیم. خدا راه اصلاحش گفته إِنَّ اللَّهَ لَا يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى يُغَيِّرُوا مَا بِأَنْفُسِهِمْ

حال و وضع قومی تغییر پیدا نمیکنه مگر اینکه احوال مردم تغییر کنه یعنی خود ما تغییر کنیم

مشاور 
2740