2737
2739
عنوان

شما بودید چیکار میکردید؟؟

82 بازدید | 6 پست

دوستان شماهایی ک مشکل سندروم روده دارید شماهاییکه به یه سری موادغذایی گوارشتون حساسه مدام دچار اسهال و یبوست میشید چطوری به بقیه این حالتونو توضیح میدید؟؟ میگن بخور عادت کنی ایا میشه به تخم مرغیکه مدام ادمو دچار درد تو ناحیه شکم میکنه و دچار درد و سرویس مداوم میشی میشه خورد؟؟؟!!!!! و عادت کرد مگه میشه !!!!بارها تو این کیک و هرچیزی خوردم تخم مرغ ،،،به معنایه واقعی نابود شدم مگه ادم دوست نداره همه چی بخوره بخدا ازکیه هوس یه تخم مرغ با رب دارم نمیتونم بخورم

خدایا ناامید کردی اونیکه با امید صدات کرد 🖤

اب زیاد بخور‌و هرورز شربت‌ملین بخور

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شربت ملین چیه ؟؟اب چه تاثیری میتونه داشته باشه ؟؟

شربت مال یبوسته.میخوری دیکه راحت دفع میکنی.

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
2728