2733
2739

سلام دوست دارم پسرموببرم شاهدثبت نام کنم ولی سهمیه ندارم.فقط دوتامامان بزرگاش معلم بازنشسته ان که اونم مامان من فوت شده.نمیدونم میشه ثبت نامش کنم یانه؟میگن آزمون ورودی هم داره.پسرم امسال میره اول دبستان

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برادر من. درسش خیلی خوب بود قبولش کردن. البته بعدش پشیمون شدیم چون مدرسه ی خوبی نبود.

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.

آزمون ورودی که نداره اما اتفاقا فرهنگیان هم امتیاز دارن تو مدارس شاهد

در کل اگر ظرفیت داشته باشن با پول مردم عادی رو هم ثبت نام میکنن

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
2740

آزمون نداره میشه بدون سهمیه رفت اگه مسابقات و لوح تقدیر داره یا کارنامش خیلی خوبه ببر اگهبتونه جزء سی هم حفظ کنه امتیازه

#چیستان: آن چیست که سبز است درآسمان و زمین و دریا هست . در سیل و زلزله هست و قلدرهای جهان از آن میترسند؟ ✌️

خب پسرمن تازه میخوادبره اول دبستان معدل نداره.ولی سنجش کلاس اول بردم قبول شدوهمونجاهم گفتن آیکیوی خیلی بالایی داره.گفتم ببرم مدارس شاهدشایدپیشرفتش بهترباشه نسبت به مدارس دولتی.وهیچ شناختی نسبت به مدارسش ندارم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آزمون ورودی که نداره اما اتفاقا فرهنگیان هم امتیاز دارن تو مدارس شاهد در کل اگر ظرفیت داشته باشن با ...

چقدرعالی پس سریعترمیرم پیگیرمیشم ببینم ثبت نامش کنم اگه بتونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم پسرم امسال کلاس ششم میره پدرم ایثارگر هستش و درس خود پسرم خوبه دوس دارم ببرمش برای سال آینده ولی نمی دونم بهتر از مدارس معمولی هستن یا فرقی ندارن زیاد شناختی ندارم از مدارس شاهد 

مادرشوهرم پارسال برای بچه جاریم گفت رفتم رو زدم وخودمومعرفی کردم قبول نکردن باکلی التماس وخواهش گفتن آزمون بده اگه قبول شد یه کاری میکنیم که آزمون دادوقبول نشد.کلابامن زیاد اوکی نیست مادرشوهرم خداکنه بشه ازطریق مادرخودم اقدام کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706