2737
2734

بخدا راس میگم همیشه ک درست میکنم یا دعوای شدید شده بین خودمو شوهرم ّبا آرامش نخوردیمش..الان ک درست کردم مریض شدم ناجور افتادم دلیلش چیه

تلقین

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید چند بار این اتفاق افتاده ، بعدش تلقین کردی 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 
2731

ادم ب هرچی تلقین کنه همون میشه من یه ساله میخام اقدام کنم برای بارداری دوم هروقت دوماه قبلش تصمیم میگیرم ک این روز اقدام کنم یه هفته قبلش دعوااا میشه بد جور تو خونمون نمیتونمم کنترل کنم هیچیو بد ک از سرم میوفته همچی اروم میشه 

منم برنج عدس کشمش که درس میکنم اینجوری پیشه😂 با همسرم دعوامون میشه

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2740