2737
2734
عنوان

ماجرای خواهرم و پسره

364 بازدید | 27 پست

بچه ها خواهر من یازدهمیه

مدرسشون تو کوچه هست و چون همیشه شلوغه راننده سرویس گفته باید بیاین سر خیابون اصلی. از اول سال میرفت و مشکلی هم نبود

الان نزدیک یک ماهه یه نفر شوپری زده تو همون کوچه

دوتا پسر جوونن و همشهری نیستن (دانشجوان تا جایی که شنیدم)

از وقتی اینا اومدن خواهرم خیلی اذیت میشه یکی از همین پسرا اذیتش میکنه

نگاش میکنه یا تیکه میندازه و چند باری خواسته شماره بده

فقطم با خواهر من اینجوریه. منظورم اینه که واسه بقیه مزاحمت ایجاد نمیکنه که از طریق مدرسه بشه اقدام کرد با این وجود یه بار ناشناس به مدیرشون پیام دادم و ایشون تذکر دادن ولی بازم ادامه دار بود

روز چهارشنبه از حد خودشون رد شدن و آبجیم داشته میرفته صدا زدن جوابشو نداده طرف از پشت دستشو گرفته.خیلی ناراحته کلی هم گریه کرده داد زده ولی میگفت طرف خندیده و یه پلاستیک خوراکی گذاشته کنارش و رفته دوستشم رفته خوراکی رو پرت کرده در مغازه

مسیر شلوغه نمیتونه بیشتر از این فرا بره ولی مزاحمتاش خیلی داره آزار دهنده میشه

بنا به دلایلی نمیشه با بابام مطرحش کنیم عمو و دایی هامم شهر خودمون نیستن اینجا ماییم و بابابزرگم

حالا امروز به ناچار با داداشم در میون گذاشتم.داداشم میگه هیچ کاری نکنین تا بیام.اونم هفته دیگه روز چهارشنبه میاد 

من نگران آبجیمم

قصد داشتم برم دعوا کنم و بهشون تذکر بدم ولی داداشم میگه نه نکن

میگه تو هیچی نگو فقط ظهرا برو دنبالش.راستش سخته هر روز بخوام برم 

واقعا درمونده شدم چیکار کنم به نظرتون؟

دیگه درموندگی نداره 

هروز برید دنبالش بیارید 

ولی اینارو باید یکی از جنس خودشون ادب کنه 

کدوم شهرید؟ 

داداشتون کی میاد

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از سرویس خواهش کن در مدرسه سوارشون کنه و یا از مدیر که بگو بچه ها رو تا سر کوچه برسونه نمیشه بیمسولیت بود در ضمن من بودم ده باره رفته بودم دهن طرف سرویس کرده بودم

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 
2728

نباید به دادشت میگفتی دوتا جوون هستن دعواسون میشه یه بلایی سشون میاد،خودت با مادرت میرفتی باهاش حرف میزدی

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏
2740

به سرویس بگوپیاده شه بره دنبال خواهرت یاخودت برودم مغازشون جیغ جیغ کن

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
دیگه درموندگی نداره  هروز برید دنبالش بیارید  ولی اینارو باید یکی از جنس خودشون ادب ک ...

مشکل اینه که پست کنکوریم و سخته هرروز برم دنبالش

دقیقا

داداشمم واسه همین میگه تو هیچی نگو اینجور آدما شخصیت ندارن چیزی که لایق خودشونه رو به تو میگن

چهارشنبه آینده

از سرویس خواهش کن در مدرسه سوارشون کنه و یا از مدیر که بگو بچه ها رو تا سر کوچه برسونه نمیشه بیمسولی ...

عزیزم سرویس که مقصر نیست وقتی اول سال همچین شرایطی رو مطرح کرده ما هم قبول کردیم

بیشتر سرویسا همینجوریه فکر کن مقابل مدرسه قبرستان شهرمونه و همیشه خدا شلوغه 

عزیزم سرویس که مقصر نیست وقتی اول سال همچین شرایطی رو مطرح کرده ما هم قبول کردیم بیشتر سرویسا همینج ...

خوب خواهش کن ابن یه هفته رو شاید قبول کرد منم نگفتم برای همیشه که تا داداشت بیاد البته مطمنم بیاد دعوا کتک کاری در پیش دارید خودتون تذکر داده بودید بنظرم بهتر بود  

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 
نباید به دادشت میگفتی دوتا جوون هستن دعواسون میشه یه بلایی سشون میاد،خودت با مادرت میرفتی باهاش حرف ...

نتونستم بهش نگم چون اگه میرفتم و مشکلی پیش میومد اولین نفر منو مقصر میدونست

مامانم مشکل اعصاب و اضطراب داره اصلا نمیخوایم چیزی از این ماجرا بفهمه

2706