2733
2739
خب کمتر فضولی تو زندگی مردم کن تا نبینی دلم میخواد میذارم انقد بگو تا بمیری  منم این وسط از خن ...

اخه دور از انتظارت بود یکی برینه بهت؟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 چه ننه قمرایی پیدا میشن ای خدا

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب کمتر فضولی تو زندگی مردم کن تا نبینی دلم میخواد میذارم انقد بگو تا بمیری  منم این وسط از خن ...

ولش کن بزار ببینیم

فقط 43 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
اع این  من ی بار عکسمو گذاشتم گفتی فیکه  دیگه واست نمیذارم  بای

مگه فیکی که دوباره نمیزاری؟ 

یادم نیست دیدمت یا نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
2731
چراااا چاق نمیشیم😔😂🥲

من چند ساله وزنم همینه بیشترم نمیشه😑

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

@niniyar_5    

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2740
کاربر @_فرهیخته_    

یادم‌ نیست 

بعدم نزار عکس نیاز به پاچه گیری نیست اسلحه رو سرت گذاشتم مگه؟؟ 

پاچه گیری نکن حوصله پاچه گیرا رو ندارم 

برو بپیچ به یکی دیگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بذار بهت بخندم 

سسخلم که هستی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلانصبت مث تو باشم دیگه ریپ نزن کمتر گدا بازی واسه عکسای این و اون در بیار مث طلبکارا هم ک حرف میزنی ...

نه واقعا خُلی، ول کن دیگه تو که خوبی ریپ نزن جواب نده 

سسخل تر ازت ندیدم 

بکش بیرون اوکی؟ اگه فهم داری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه واقعا خُلی، ول کن دیگه تو که خوبی ریپ نزن جواب نده  سسخل تر ازت ندیدم  بکش بیرون اوکی ...

باشه ول میکنم 

ولی رو جمله سازیت کار کن 

وقتی وجود اینو نداری خود واقعی کلمه رو بگی سسخل سسخل نکن 😂

باشه ول میکنم  ولی رو جمله سازیت کار کن  وقتی وجود اینو نداری خود واقعی کلمه رو بگی سسخل ...

یعنی احمق تر ازت ندیدم 

حتی نمیفهمی سسخلو🤣

زبون آدمم که حالیت نیست بابا ریپ نزن نخور انقده 

کی سیر میشی؟ 

خدایا الان میشینه جواب اینم میده و ریپ میزنه 

گیر نفهم افتادم 

اوکی ریپ بزن جواب نمیدم دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706