2737
2739
عنوان

شوهرای شمام اینجورین؟

295 بازدید | 18 پست

شوهر من اینجوریه که هیچ حرفی باهم نمی‌زنیم نهایت یکم ابراز علاقه کنیم ( اونم فقط آخر شبا )و یه اطلاعی راجب چیزی بخواد بهم بده یا نهایت یه درخواستی کنه 

کلا از اینکه چه اتفاقاتی افتاده و خانواده اش چیکار کردن خودش چیکار کرده و چه جوابی داده و اینا اصلا بهم نمیگه از احساساتش راجب هر موضوعی که اتفاق میوفته بهم نمیگه حتی تصور کنید خواهر شوهرم به طلاق کارش کشیده بود بهم نمی‌گفت کل شهر و شهرستان خبر داشتن میگه خودتو دخالت نده نمی‌خوام اذیت شی و فکرت بره روش کلا تو خودش می‌ریزه به این منظور که مثلا از من مراقبت کنه ( درجا خانواده اش هرچی بشه بهم میگن خودشون یا زنگ میزنن یا ببینن منو بهم میگن حتی حرف های همسرم راجب اون موضوع رو هم میگن اونوقت من اعصابم خورد میشه خوب چرا خودش بهم نمیگه که خانواده اش بهم بگن🤷🏻‍♀️) یه سری حتی سر همین موضوع طلاق خواهر شوهرم احساسشو پرسیدم نطزشو پرسیدم بهم هیچی نگفت بعد رفته بود جلوی مادر شوهر و جاریم حرف دلشو زده بود که نظرش چیه من حس میکنم این فقط برای رابطه ج باهامه و کار های خونه وگرنه منو اصلا نه از خانواده اش می‌دونه نه از رازدار هاش کلا هیچی بهم نمیگه ( اخبار خوشحال کننده و شاد خانواده شو میگه یا اخبار شاد خودشو ولی بحثی چیزی باشه اصلا ) 

تعداد رای : 24
نظرسنجی
آره همینجوریه
5
20%
نه اصلا اینجوری نیست
7
29%
گاهی مواقع میگه گاهی ام نمیگه
12
50%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
متولد چ ماهیه

شوهرمنم همینطوریه 

متولد تیرهست

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2740

چه ربطی به ماه تولد داره عجبا😐😐😐

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دوستان نی نی سایتی "بذار" نه "' بزار"'     وَرَهرام ( بهرام ) ؛ فرشتهء پیروزی             ساحل جواب سرزنش موج را نداد🌀گاهی فقط سکوت سزای سبک سری ست                    سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به ارش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهورایی ام/زِ بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم👑

یه کم زجرآوره‌

شوهر من قبلا اینجوری شد

به مرور زمان خیلی بهتر شد 

باهاش حرف بزنید البته قطعا حرف هم زدید

والا تنها راه حلی که به ذهنم میرسه مشاور خانوادست خصوصا اگر دوتایی برید

مردای تیر از اعماق وجود عاشق خونه و خونوادن

وآسه من ک برعکس نشون میده

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

اععع همسر منم شهریوریه اینطوریه 

البته من خودمم اینطوریم 

ک بنظرم درستش همینه

خانواده من  و خانواده دو نفرمون از هم جداست دلیلی نداره در مورد مسائل درونی هر کدوم رو انور فاش کنم دو خانواده جداست و من عضوی از هر دوشونم و راز نگهدار هر دو

من از اولم ک بعضی مواقع بهم میگفت واکنشی نشون نمی‌دادم فهمید دیگ برام مهم نیست

2706