2737
2734

باباش معتاده

مامان باباش طلاق گرفتن

مامان بهش میگفته دویت ندارم باباش میزدتش وفتی هفت سالش بود

بعد پیش مادربزرگش بزرگ شده که اونم باز دوستش نداشته

19 سالشه 

عاشق خواهر و برادرشه ولی از مامان بابا بیزاره

تنهایی زندگی میکنه

دانشگاه میره(مهندسی کامپیوتر)

باسگاه هم همیشه میره

خیلی مومن و باخدا هم هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه قرار باشه یه لیست از پسرایی که حاضرم باهاشون ازدواج کنم درست کنم این یکی میفته ته لیست.

قطعا کودکی سختی که داشته ضربه خودش رو زده و اون نقص‌ها و کمبودها بعدا تو زندگی خودش رو نشون میده. پسرها در همسرداری و بچه‌داری خیلی از پدرهای خودشون الگو میگیرن حتی ناخودآگاه.

به همین دلیل فکر میکنم مناسب نیست.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731
خب خیلی اسیب دیده هست  باید بتوونه زخماشو درمان کنه و زندگیشو بسازه  اونم با اگاهی به خو ...

بهم گفت یبار داشته فوتبال بازی میکرده بعد دستش شکسته زنگ زده به مادبزذگش که ببرتش دکتر

مادبزرگه راننده شخصی داشته ولی بهش گفته رانندم داره برام خرید میکنه نمیتونه تو رو ببره

بعد گفت اونجا فهمیدم من هیچ خانواده ای ندارم

2738
بهم گفت یبار داشته فوتبال بازی میکرده بعد دستش شکسته زنگ زده به مادبزذگش که ببرتش دکتر مادبزرگه ران ...

دلم براش کباب شد

انشالله خدا جوری براش جبران کنه ک همه این خاطرات بد رو فراموش کنه