2733
2739
عنوان

سال جدید زندگیم رو دور تند رفته

253 بازدید | 21 پست

فروردین محل کارم عوض شد

جهیزیمو کامل کردم

یکشنبه دوشنبه هم تایم عمل بینیمه

راستش نفهمیدم چی شد

مخصوصا اینکه از دیروز مسموم شدم تمرکز ندارم گیجم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

موفق باشی

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
موفق باشی

مرسی عزیزم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سال متوسطی بوده تا الان 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
خوش به حالت  من هر کاری می کنم فروردین تمام نمیشه ،می ترسم فردا بره رو ۳۲ فروردین

این همه اتفاق افتاد تو فروردیناااا

من خیلی وسواسیم اینکه اتفاقات مهم زندگیم اینقدر سریع پیش برن استرس میده بهم

این همه اتفاق افتاد تو فروردیناااا من خیلی وسواسیم اینکه اتفاقات مهم زندگیم اینقدر سریع پیش برن است ...

افتاد ولی خیلی گذر کند زمان حس میشه 

من اصلا نفهمیدم اسفند کی اومد رفت 

2738
ای جااانم  به سلامتی ایشالا  جهیزت رو چند وقته داری میخری؟  حدودا چقدر هزینه ...

عزیزم اصلا از خریدای الانم راضی نیستم 

احساس میکنم عجله کردم

من تعطیلات عید لوازم برقیمو خریدم 

سرخ کن چرخ گوشت خورد کن گوشکوب چایی ساز مخلوط کن همزن ابمیوه گیر اتو جارو برقی

اینا شدن ۳۰_۴۰ تومن

این هفته مبلام وسرویس ناهار خوری و سرویس خواب و سرویس اشپزخونه و ظرفامو خریدم

شدن ۲۴۰ تومن

موفق باشی 

عمل بینی چقدر طول میکشه؟

خود عملش ک زمان نمیبره

ولی بهبود کامل یک سال

فک کن این همه اتفاق افتاده بعد فروردین هنوز تموم نشده

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
2706