2737
2734
عنوان

خانمای متاهل و با سیاست بیاین لطفا

119 بازدید | 10 پست

ما تو رابطمون یه سری مسائل و مشکلات داریم که کلا کاری به این ندارم 

ولی بعد از اینکه این مسائل و مشکلات و با گفتمان حل کردیم چکار توی رابطه انجام بدیم چه چیزی مقرر کنیم که کمتر دعوا و قهر داشته باشیم؟چه تکنیکی مد تظرتونه؟

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓

احترام به همدیگه حریمی همیشه باید باشه وگرنه حرمتها از بین میره برای هم وقت بزارید ودرمورد مشکلاتتون بجای قهر درزمانی که حال مساعدی دوطرف داشتین با آرامش و بدون دعواصحبت کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا باید تعامل سالم ایجاد کردن رو بلد باشید 

دوما واکنش های لحظه ای خودتون رو باید مدیریت کنید

اگر در لحظه بتونین کنترل خشم و زبان داشته باشین بعدا همه چیز با گفتگو حل میشه 

چون احترامی شکسته نشده برچسبی زده نشده انتقاد تند و تیزی نشده فقط نیاز مطرح میشه مرز ها مشخص میشه یه گفتگوی سالم ایجاد میشه و توش تعامل می‌کنین و به نتیجه ای می‌رسید که هر دو نفر هشتاد درصد راضی باشن توی اون موضوع‌ 

2731

ببینید روحیه حساس داشتن سر هر چیز کوچک و بزرگ قهر کردن دلخور شدن گریه کردن رو بزارید کنار اول از خودت شروع کن گذشت کردن و کوتاه اومدن رو تمرین کنید از اونهایی که ده ۱۵ سال زندگی مشترک خوب و با کیفیت دارن بپرسی گذشت کردن و سخت نگرفتن و بهت میگن 

احترام گزاشتن در هر شرایطی رو یادت نره

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
احترام به همدیگه حریمی همیشه باید باشه وگرنه حرمتها از بین میره برای هم وقت بزارید ودرمورد مشکلاتتون ...

مثلا من خودم مد نظرم این بود که اگه هر طرفی تون قوانینی که تو حرف زدن قبلیمون گفته بودیم و زیر پا بزاریم و سر مسائل کوچیک دعوا و قهر کنیم طرف مقابل یه تنبیه یا یه حکم صادر کنه برای طرف مقابل یا یه همچین چیزی 

اینجوری کمتر بحث و دعوا میش میاد

ببینید روحیه حساس داشتن سر هر چیز کوچک و بزرگ قهر کردن دلخور شدن گریه کردن رو بزارید کنار اول از خود ...

مثلا من خودم مد نظرم این بود که اگه هر طرفی تون قوانینی که تو حرف زدن قبلیمون گفته بودیم و زیر پا بزاریم و سر مسائل کوچیک دعوا و قهر کنیم طرف مقابل یه تنبیه یا یه حکم صادر کنه برای طرف مقابل یا یه همچین چیزی 

اولا باید تعامل سالم ایجاد کردن رو بلد باشید  دوما واکنش های لحظه ای خودتون رو باید مدیریت کنی ...

2740

نسبت به خانواده همسرتون نهایت احترامو داشته باشید با اولین حاضرجوابی نادرست این حریمو می‌شکنید و خودتونو از چشمشون میندازین اونا فقط،نیازمند احترام هستند و تاحدی محبت شما نیازی نیست خیلی خودمونی باشید اگر خصوصا باعث‌شکسته شدن حرمتها میشه اگر ازشون دلگیری داشتید محترمانه با خودشون مطرح کنید حالا به شوخی یا جدی اما بدون بی احترامی اینجوری هم حرفتونو زدین هم رنجشی ایجاد نکردین اگر بلد باشین چجوری دلخوریاتونو بیان کنید هم برای حرفتون ارزش قائل میشن هم دلخوری ایجاد نمیشه توقعات نابجارو ازشون بزارید کنار تا زندگی راحت‌تری داشته باشید

نسبت به خانواده همسرتون نهایت احترامو داشته باشید با اولین حاضرجوابی نادرست این حریمو می‌شکنید و خود ...

مممنونم 

والا عقد و زن و شوهر نیستم هنوز دوستیم ولی خب خانواده من در جریان هستن 

مثلا من خودم مد نظرم این بود که اگه هر طرفی تون قوانینی که تو حرف زدن قبلیمون گفته بودیم و زیر پا بز ...

نمی‌دونم از نظر من این سطح تعامل کودکانه ست یه بچه رو هم نمیتونی با روش تنبیهی یا برخورد مستقیم مقید به قانون کنی و اون رفتار دائمی بشه باز باید خودتونو ببینی 

ما اوایل ازدواج که هنوز خیلی چیزا برای حل شدن وجود داشت قرارداد رفتاری مینوشتیم  امضا می‌کردیم یه کم طنز میشه و در عین حال  ماهیت جدی هم پیدا می‌کنه و احتمال اجرا شدنش رو بالا می‌بره  

مثلا  فلانی و فلانی به فلان دلیل و چرایی به این نتیجه رسیدیم که بهتره توی موقعیت های خشم سکوت کنیم و فلان واکنش های سالم انجام بشه مثلا سکوت و استفاده از عبارت الان آروم نیستم نمیتونم صحبت کنم اجازه بده بعدا با هم حرف می‌زنیم و... 

این متن داره نوشته و امضا میشه و اگر کسی به این قرارداد حین اجرا به هر شکلی اعتراض کرد طرف مقابل می‌تونه با استفاده از فلان کلمه طنز این قرار داد رو یادآوری کنه و نشون بده که میخواد به جهت آرامش خانواده تلاش کنه 

مثلا اگر کسی خواست سکوت کنه اون یکی داشت ادامه میداد و یا اصرار به ادامه حرف زدن داشت طرفی که دلش میخواد سکوت کنه مثلا بگه تخم مرغ یا بگه کله پاچه با دوغ اضافه و... و این شکلی یادآوری کنه که ما قبلا در مورد این موضوع به تفاهم رسیده بودیم 

کلمه تخم مرغ از نظر ذهنی به سرعت جو رو سبک و طنز می‌کنه و یاد آور اون گفتگو هست که قبلاً شده و حرفی هست که قبلاً با هم به نتیجه رسیدیم