2733
2734

منظورم چهار پنج ساعت راهه 

که اونم فقط در حد نیم ساعت ببینه

چون شرایط نداره دختره

و شاید چند ماه یبار همو ببینن

تا لحظه مرگ هم یه درصد شک تو وجودت برای عاشقی طرف باشه 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله عاشقشه...

چه خوب که یه مرد جواب داد. 

واقعا؟

مثلا بیشتر پسرا دوست دارن دوس دخترشون زود به زود ببیننولی این آقا  به خاطر شرایط اون خانوم حتی یکسال همو ندیدن

2740

اگه اون نیم ساعتی که رفتی فقط نشست روبروت صحبت کرد ینی عاشقته ولی اگه (به احتمال زیاد) جریان رفت سمت مسایل فیزیکی و عشقبازی و این حرفا بدون روت ...شده و همش کشکه

مراقب باش اینا خیلی خطرناکن

فک کنم اره

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
خب اگه دوست نداشت چرا میومد ببینه 

برا سرگرمی.چون اولاش ادم ذوق داره حتی اون ادم هوسباز 

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
2706