2733
2734
عنوان

من از شما تشکر میکنم ۲

134 بازدید | 16 پست

حالا که هوا گرم شده

از اینکه تو خیابونا بو عرق نمیدین 

هر روز دوش میگیرین

از بادی اسپلش مام و عطر استفاده میکنید

هر روز مسواک میزنید

و به بهداشت شخصیتون بیشتر از قبل اهمیت میدین

و مدفوع حیوانات خونگیتونو از تو خیابونا جمع میکنید

من از شما تشکر میکنم

شما خیلی با فرهنگ و با شعورین

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

به این تشکر نیاز داشتم 

دیروز اینقدر عطر و بادی اسپلش و مام خریدم کارتم خالی شد😂

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

تشکر میکنم ۳ کی منتشر میشه؟ اینا احتیاجی به تشکر نداره وظیفه شخصی همس

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به زودی😂😂😂

شاید بعضیا ب خودشون اومدن

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2731

😂😂😂دقیقا 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
به زودی😂😂😂 شاید بعضیا ب خودشون اومدن

خخ بله

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
به این تشکر نیاز داشتم  دیروز اینقدر عطر و بادی اسپلش و مام خریدم کارتم خالی شد😂

❤️😃شما خیلییی با شعوری تبریک میگممم

خیلیا انجام نمیدن 

توی دانشگاه دوتا پسر با تیپ های آنچنانی ردیف جلوم نشسته بودن اینقدر بو میدادن که منو دوستم حالت تهوع گرفتیم یه شیشه عطر اسکوپ همرام بود خالیش کردم باز فایده نداشت

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2738
❤️😃شما خیلییی با شعوری تبریک میگممم

🫠💖😂

من اگه اینارو نخرم یکچیزی تو زندگیم کمه

البته چون پوستم حساسه در به در همش دنبال برندای مختلفم😐

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
خیلیا انجام نمیدن  توی دانشگاه دوتا پسر با تیپ های آنچنانی ردیف جلوم نشسته بودن اینقدر بو میدا ...

بدتر از این اینه که بوی عرق میدم روشم عطر میزنن 

خیلیا انجام نمیدن  توی دانشگاه دوتا پسر با تیپ های آنچنانی ردیف جلوم نشسته بودن اینقدر بو میدا ...

وای وای پیاده رو های باریک تو تهران ادم میخواد رد شه بعضی وقتا خفه میشه از بوی عرق

تو مترو

اتوبوسا

🤕🤢

بدتر از این اینه که بوی عرق میدم روشم عطر میزنن 

اینا همونم نزده بودن 

من یه شیشه عطر توی هوا خالی کردم بلکه بوی عرق اونا کمتر بهم بخوره ولی بی فایده بود

وای وای پیاده رو های باریک تو تهران ادم میخواد رد شه بعضی وقتا خفه میشه از بوی عرق تو مترو اتوبوسا ...

واقعا نظافت مهمترین چیزه 

از زیبایی و همه چیز مهمتره 

ولی میبینی طرف کلی ژل زده و کرم و ارایش غلیظ 

اونوقت بوش تا صد کیلومتری میره

2706