2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از دوستم مال هرمزگان یاد گرفتم 

سوسیس حلقه بزرگ میکنم سرخ میکنم بر میدارم از تو ماهیتابه بعد پیاز داغ فراوان خلالی سرخ میکنم ادویه فلفل زردچوبه و نمک  بعد رب گوجه میریزم و سرخ که شد سوسیس میریزم توش هم میزنم  و بعد یکم خیلی کم آب میکنم درش میزارم زیرش کنم بعد میخوریم البته وقتی شلوغ باشیم من سیب زمینی ریز سرخ میکنم میریزم توش  

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 
2738
بدون سویس درست کن همش ضرره 

یعنی بندری بدون سوسیس پیاز داغ رب گوجه بخوره 😅

سوسیس گیاهی و خونگی که ضرر ندارن

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 

پیاز رو خلالی و زیاد خورد کن یکم تفت بده بهش روغن و رب و ادویه بزن با فلفل اگه تند دوست داری یکم اب بریز توش و درشو بذار تا بخار کنه و پیاز نرم بشه و رنگ رب باز بشه و بعدش درش رو بردار سوسیس هایی که خورد کردیو بهش اضافه کن یه هم بزن که فقط با بقیه مواد ترکیب بشه بعد زیرشو خاموش کن 

وقتی مواد از حرارت افتاد بریز توی یه ظرف در بسته یا سلفون بکش بذار تو یخچال یکم بمونه بعد دربیار و به اندازه ایی که میخوای توی تابه که روغن توشه به اندازه دلخواه سرخ کن