2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ول کن بابا زیادم کوتاه نیستی الان بلوغ زود رس شده دخترا اکثرا همین قد رو دارن

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

دهن جماعت رو نمیشه بست.منم قدم بلنده مسخرم میکردن😕

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم

والا قد شوهر من بلنده خیلیم خوشتیپه بعد پسره با 170 سانت قد میاد میگه بالای 190 نردبونه

مردم همیشه ی گهی دارن بخورن تو بیخیال باش

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2740

اولا که آدمی که مسخره می‌کنه از سلامت روان برخوردار نیست 

بگو من قدم کوتاهه شماها طرز فکرتون 

کوته فکر هستن 

در ثانی میتونی کفش لژ دار پاشنه دار استفاده کنی یا طوری لباس بپوشی و رنگ و طرحی استفاده کنی که قدت کشیده به نظر بیاد اما رابطتو با کوته فکر ها محدود کن 

کاربری  برای سه نفر است 
2706