2737
2734

فکر میکنم دلیل استفاده از بازیگرهای ترک بخاطر حجاب و آزادی لباسشون باشه وگرنه فیلم یک ایرانی ساخته 

من ک دوست دارم با زبان اصلی ببینم 😬 ولی مطمئن باشین حتما دوبله شده تو سینما پخش میشه وگرنه مجوز پخش نمیگیره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مولانا برا ایران نیست برا بلخه تو افغانستان کنونی... 

اون زمان افغانستان ماله ایران بوده....ینی چی مال ایران نیس!

من اعصابم خورد میشه خب خیلی علاقه دارم به خودشو شهرتش🥲😂

از اینکه فکر میکنن مولانا برای خودشون خوشم نمیاد امیدوارم تو فیلم نشون داده باشن که مولانا ایرانی ب ...

آره بابا.. اصلا بازیگرهای مردش کاملا ایرانیه. فکر کنم شهاب حسینی نقش مولانا بازی میکنه 🤔 البته پارسا پیروزفر هم هست ولی نمیدونم نقشش چیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خب افغانستان جزوی از ایران بوده

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2740

عزیزم مولانا بلخ زاده شده و بلخ برای ایران بوده!

در نهایت چون آرامگاهش قونیه ست خیلی ها اصرار دارن که برای ترکیه ست که در واقع ایرانی بوده

(:
آره بابا.. اصلا بازیگرهای مردش کاملا ایرانیه. فکر کنم شهاب حسینی نقش مولانا بازی میکنه 🤔 البته پارس ...

پارسا پیروز فر نقش شمسو بازی میکنه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

دوستان مولانا ایرانیه.. ترکیه قبلا هم جزوی از خاک ایران بوده و شکی درش نیست. به نظرم بجای دعوا و کیه کیه کجاییه بهتره بیشتر با اخلاقیات و فرهنگ هر بزرگی آشنا بشیم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاریخ اکرانش کی هست؟ من تا دیروز فکر میکردم سریال نمیدونستم که فیلم 🙂

تو ایران قرار بود عید فطر باشه. اما فعلا عقب افتاده. نمیدونم میگن اول تو ترکیه اکران میشه بعد ایران

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاریخ اکرانش کی هست؟ من تا دیروز فکر میکردم سریال نمیدونستم که فیلم 🙂

آره فیلم.. همین هم چند سال طول کشیده. هانده میشناسی؟ تو این فیلم تپله! الان شده مداد دراز 🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706