2733
2739
عنوان

امروز تولدمه. ۳۱ فروردین

154 بازدید | 28 پست

خیلیا تبریک نگفتن بعضیا گفتن.

اونا ک تبریک نگفتن یکم ناراحتم... نمیدونم چرا؟

حس این ک مهم نبودم.

گاهی فک میکنم کمبود محبت دارم😔😪

اگ جوابتو ندادم یعنی لیاقتِ جوابم رو نداشتی! 

تولدت‌مبارک

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تولدت مبارک🥹❤️

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731

تولدت مبارک عزیزم.انشالا به همه آرزوهات برسی

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
ممنون عزیز دل🥰

خاهش عزیزم

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2740

مبارکه فروردینی جان.ایشالله خیلی خوشبخت باشی.تولد یه حس دوگانه است هم خوشحالی داره هم ناراحتی بزرگ شدن.مثبتتو‌تقویت کن.کیک بگیرید.شمع فوت کنید.به خودت یه تولد بدهکاری

عزیز دلمممم🫂 همه روز تولدشونو دوس ندارن منم روز تولدم اینجور حسی بهم دست میده برات‌ مهم نباشه..

تولدت مباااارک انشالله به همه آرزوهای قشنگت برسی😍🫂🌿

اینجانشد‌اون‌دنیا‌باشه‌قرارِ‌منو‌تو... :)❤️‍🩹
2706