2733
2739
عنوان

کاری که مدرسه با من کرد

418 بازدید | 26 پست

من تا جایی که یادم میاد از بچگی خیلی پرانرژی بودم کنی هم پرحرف مثلا تو مدرسه تا چند سال اول خیلی بهم خوش میگذشت میگفتیم میخدیدیم با بچه ها ولی بعدش انقدر زدن تو سرمون که باید ساکت باشید خانم باشید فلان باشید 

تبدیل شدم به یه آدم کم حرف و درون گرا که انگار تو ناخودآگاهم حک شده حرف زدن بده، بلند خندیدن بده و چیزای دیگه الان حتی با دوستای صمیمیم هم زیاد حرف نمیزنم 

لعنت به اون سیستم آموزشی ... 

هر وقت یاد مدرسه میفتم عصبانی میشم

کاربری دست دونفره

منم تا آخر عمر از مدرسه حالم بهم میخوره 

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم تا آخر عمر از مدرسه حالم بهم میخوره 

هر کاریم کنی اثرش نمیره من یادم میاد چه شستشوی مغزی که نمیشدیم مامانم همیشه میگه کاش فلان مدرسه نمیفرستادمت بعد اینهمه سال یادشه

کاربری دست دونفره

برعکس من خجالتی بودم و آروم و خیلی درون‌گرا 

تبدیل شدم به یک ادم شیطون و میانگرا😁  

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2740

در واقع دوران مدرسه بد نبود 

اون مدرسه ای که انتخاب کرده بودن اون منطقه و اون معلم باعثش شد ..

چون چندین سال بعدش دوران دبیرستان یکی از بهترین مدارس شهرمون بودم فرق مدرسه خوب و بد رو متوجه شدم که زمین تا آسمون بود

منم استرسی شدم 

الان روی صندلی میشینم همش پام رو تکون میدم 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 

سیستم اموزش پرورش ما خیلی اشتباهه 

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
دقیقا برای منم  فقط کلاس اول ابتدایی و اول راهنمایی برای من خوب بود

۲-۳ سال از تموم شدن مدرسه ام میگذره 

و تو این ۲-۳ سال من همش درگیر تراپی و کلاسای عزت نفس بودم اما خب خراب کردن یه خونه راحت تر از ساختن دوبارشه

2706