2733
2739
دو تومن پول دو تا شلوار هم نمیشه پز چی آخه 

فکر کنم دو میلیارد منظورش باشه

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همینو بگو  پرفایل گذاشته نماینده  خندش میگیره ادم انکار سهام داره شرکته😂

خودشو مسخره کرده حالیش نیس😀🤣🤣🤣

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

دو میلیارد ؟ نه بابا اگر دو میلیارد باشه من برم تو کار 🥴

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
خودشو مسخره کرده حالیش نیس😀🤣🤣🤣

یه چیز میگم یه چیز میشنوی چنان پز میده انگار چیشده  ببینی پشمات میریزه 

رفتم خونشون شب نشینی  الکی گوشیو گرفته دستش فلان جا کجاس مشتری دارم  بعد زده رو ویس  باصدای بلند که من بشنوم  خودم میدونم عمدا اینکارو میکرد 

کسی نیس بگه میخوای چیو ثابت کنی  اخه تواین گرونی اونم تو ۴ ماه ۲ تومن زود مگه چیه

نمیدونم بخدا از بس ندید بدیده   ادم باید چشمو دل سیر باشه

مثل زن داداش منه داداشم داره مهندسیش میگیره خانم رفته تو قیافه فکر می‌کنه ملکه الیزابته 

بیخیالش باش هر کی رفته تو این کار یکی دو سال بعد خسته شده کنار کشیده الان داغه حالیش نیست

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2740

دو میلبارد نه دو میلیون  تو چهار ماه کار .

اخه دو تومن پوله تواین گرونی خداوکیلی 😂

اینجور ادما شغل خوب داشته باشن دکتر مهندس باشم زمینو زمانو پاره میکنن

فقط دیدنیه رفتاراش  هرچقد بگم از سمی بودنش کمه

یه نمونه داریم ازش هر جا می‌ره دفترش تو دستشه فاز استادی برمیداره 

من که تا حالا ازین نتورکیا خرید نکردم اصلا اعتماد نمیکنم به محصولاتشون  حالا مگه دو تومن چیه . ...

فقط بگو چطور خیتش کنم  نمیدونن چطور تو اعصابمه  باحرفاش کاراش میسوزونو مونو  خندمم میگیره😂

همینو بگو  پرفایل گذاشته نماینده  خندش میگیره ادم انکار سهام داره شرکته😂

اسی منظورت دو میلیونه؟ من فکر کردم داری از میلیارد حرف میزنی😂🤦‍♀️

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706