2733
2734
عنوان

شیاف چهل گیاه ماریانا

47 بازدید | 4 پست

میشه یکی بهم کمک کنه من شیاف چهل گیاه ماریانارو استفاده کردم الن ی لایه سفیدی مثل دستمال کاغذی چسبیده ب واژنم حتی توی واژنم این لایه هست و اصن کنده نمیشه چسبیده روی پوستش، چیکار کنم الن؟ خطرناکه؟ انقد میترسن نمیدونم چجوری جداش کنم🥲

خودش باید بیاد بیرون که .

نباید بچسبه

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️

ببین شیاف واستفاده کردی درنیاوردی. اوناهمون عفونت هاواوناست به همراه شیاف که حل شده چسبیده به دیواره واژن شل میادش درمیادش فقط رابطه برقرارنکنی تاجدانکردی چندش ناکه😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین شیاف واستفاده کردی درنیاوردی. اوناهمون عفونت هاواوناست به همراه شیاف که حل شده چسبیده به دیواره ...

االان من چه گوهی بخورم😰چسبیده، باید میومدن بیرون ولی نمیان بیرون همونجا موندن، دوباره یکی دیگ شیاف کنم؟ من شیاف ک کردم ی ساعت گذاشتم بعد شیافو در اوردم ینی اشتباه مصرف کردم؟