2737
2734
عنوان

تازه ازدواج کردم اندامم...

1219 بازدید | 50 پست

بچه ها تازه نامزد کردم

خیلی لاغر و تختم اصلا اندام زنانه ندارم

نامزدمم دختر پر دوست داره،یعنی همه مردا اندام زنانه دوست دارن

بعضی موقع ها میگه من تورو بخاطر خودت دوست دارم ولی میدونم براش جذابیت ندارم

چیکار کنم خیلی ناراحتم باشگاهم رفتم تاثیر نداره مثل پسرام

پ چی‌گزاشتی‌تو کاپ لباس عروس 😂

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

من نمیدونم چطوریه اقایون تازه بعد ازدواج یادشون میافته چجور اندامی دوست دارن

خب مگه خدا چشاتو گرفته بود مرد

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من نمیدونم چطوریه اقایون تازه بعد ازدواج یادشون میافته چجور اندامی دوست دارن خب مگه خدا چشاتو گرفته ...

طفلی داره میگه شوهرم گفته تورو بخاطر خودت دوسدارم خب

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

پروتز

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2740
طفلی داره میگه شوهرم گفته تورو بخاطر خودت دوسدارم خب

پس الان مشکلش چیه؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
پس الان مشکلش چیه؟

میگه خودم دوسدارم اندامم پر شه 

عنوانشو یبار دیگه بخون

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2706