2733
2739

من اطراف که دقت کردم

مردایی که مثلا یه پسر  یا دوتا داشتن  بعدش دختر دار شدن

خیلی اخلاقشون تغییر کرده

سنگین رنگین تر شدن   انگار با شعور تر میشن

رحمشون بیشتر میشه   یا مهربون تر

اینطور نیست؟  یا من اشتباه میکنم

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میترسن رفتارشون هم با خانمشون خیلی بهتر میشه😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740

اشتباه میکنی

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

کم کم حس میکنن ممکنه یکی مثل خودشون به دخترشون نزدیک بشه 

یه سیستم دفاعیه ناخوداگاهه

فکر میکنن اگه الان سنگین رنگین بشن کارمای دوران جاهلیتو پس نمیدن🤣🤣

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

نمیدونم بستگی داره

مامانم میگفت از وقتی تو و خواهرت بدنیا اومدید رفتار باباتون باهام خیلی بهتر از قبل شد بابامم همیشه میگه فکرنمیکرده مثلا یه سری رفتاراش ازار دهنده باشه برای مادرم یا خانوادش ولی وقتی فکرکرد این رفتار هرچندکوچیک رو یکی سر دختراش بیاره تغییر داد خودشو

بابای من از همون اول سنگین و سر به زیر بود حالام که دختر داره همینه فکر نمیکنم ارتباطی داشته باشه فقط می‌دونم دخترا امید به زندگی پدر ها رو بیشتر میکنن اونم چون خونه با حضور دخترا شاد تره 

کاربری  برای سه نفر است 
2706