2733
2739

دیگه مثل قبل خوب نمیخونم همه رو از خودم بهتر میبینم 😔مشاورمم جواب درستی بهم‌نمیده 

در طول این یکسال فقط اقتصاد جامعه روانشناسی و عربی برام گذاشته موندم بقیه رو چه درصدی بزنم 

هروقت چیزی بهش میگم با لحن تندی میگه از کم‌کاریته از فلانته 😔💔یا دیگه پیگیر نیست مثل اوایل هر برنامه 3روز بعدش میده 

می‌دونم دارم وقتمو هدر میدم تو سایت فقط از لحاظ روحی خستم توروخدا یه چیزی بهم بگید انرژی روحیه ای  بزار انگیزه وموتور وجودم دوباره روشن شده حداقل این 7روز مونده رو تا لحظه آخر تلاش کنم فقط شانسمو امتحان کنم حداقل

ببین اینجا هر چقد راهکار بدن و انگیزه بازم مهم ترین قدم اینه که بخونی و تست بزنی

اینجا وقتتو می گیره و از کنکور میمونی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.