2737
2734
عنوان

چجوری وقتی حسادت میکنید خودتون رو کنترل میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 24 پست

خداروشکر ابدا آدم حسودی نیستم کاری به شرایط بقیه ندارم، ولی حسرت زیاد داشتم و دارم..

بعضیام هستن درگیر حسرت ولی فکر میکنن حسودن

فرق این دوتاشو میگم شاید تو هم حسود نباشی 

ببین حسادت هم کم و زیاد داره 

بعضیا حسود و بدجنس و بد ذاتن مثلا کسی مثل اینا چیزی داره یا بیشتر، حسودی میکنن دلشون میخواد به طرف ضربه بزنن و پاش بیفته ضربه هم میزنن کلا نامردن

بعضیام حسودن ولی به کسی ضربه نمیزنن.

درمان حسادت و حسرت، رو خودتون تمرکز کنید کاری نداشته باشید بقیه چی دارن برا عملی کردن این کار، باید ضعف هاتونو قبول کنید و ببینید کدومارو میتونید حل کنید، حل شدنی هارو حل کنید و با بقیه کنار بیاید به جاش چیزای دیگه رو تقویت کنید و در هر زمینه ای که میتونید پیشرفت کنید..

مثال بزنید از شرایط و..بگید کمکتون میکنم 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂
خودت رو طوری که هستی دوست داشته باش و خودت رو با کسی مقایسه نکن.. حسادت همیشه از مقایسه میاد.. اینک ...

دقیقا از مقایسه میاد واقعا حرفاتون درسته ، منم همیشه خودم رو مقایسه میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ منم قبلا همین شکلی بودم با طرف میگفتم می‌خندیدم از بس هی شوهرم منو با اون طرف مقایسه کرد منم حساس ...

عه خو ب شوهرت بگو مقایسه نکنه 

اره گفتن خندیدن خوبه چون یجورایی ذیگ حسودی نمیکنی

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
من زیاد حسادت نمیکنم چون  اطرافیانم  آدمای فهمیده هستن و حس حسادتمو زیاد تحریک نمیکنن حتی ...

همون موقع هایی ک یک دفعه بعضی وقتا مقایسه میشی خیلی بده ، میدونی آخه طرفم ک بهش حسادت میکنم همیشه یک سره مامان اون طرف از خودش و دختر تعریف می‌کنه و انگار من و خانواده م رو میکوبه🙃

2728
همون موقع هایی ک یک دفعه بعضی وقتا مقایسه میشی خیلی بده ، میدونی آخه طرفم ک بهش حسادت میکنم همیشه یک ...

خب اگه خودشون از خودشون تعریف میکنن که حسادت نداره مهم اینه دیگران تعریف کنن من کلا از جایی که سمی هست زیاد نمیرم چون خودم کلا حساسم

دقیقا از مقایسه میاد واقعا حرفاتون درسته ، منم همیشه خودم رو مقایسه میکنم 

کافیه تمرین کنی صدای ذهنتو این طور مواقع خاموش کنی.. اوایل سخته ولی کم کم خودتم حس خوبی میگیری.. هیچوقت وارد بازی مقایسه نشو چون حتی اگه ببری بازهم باختی.. اگه الان خودتو بالاتر از کسی ببینی فردا روزی میاد که کسی بالاتر از تو وایمیسته.. از این کفه ترازو بیا پایین.. همیشه به خودت یادآوری کن که به هرکسی تو دلت بگی من با تو برابرم

در ضمن هرکسی مسیر منحصر به فرد و خاص خودشو داره.. راه ادما یه چیز صاف و خطی نیست که بشه مشخص کرد کی از کی جلو تره کی عقب تر.. تو یه چیز یونیک و تکی و قابل مقایسه با هیچکس نیستی.. همه ما همینطوری هستیم

هیچکس ژن و روح و تجربیات و شرایط دقیقا عین مارو نداره بخاطر همینم هست که مقایسه بی مورد ترین چیزیه که یه نفر می‌تونه انجامش بده

2740
ببخشید میشه بهتون درخواست بدم و تو خصوصی توضیح بدم؟

اره عزیزم 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂