2737
2739
عنوان

حرف زدن روزمره بچه ها در پارک

94 بازدید | 12 پست

بچه های سه تا شیش سال

سوخیدم

هارهار

سس شر نگو

برو بینم باوو

نحرف

گاله رو ببند

ک‌*ونتو بکن اونور

و....

خدایی یکم رو حرف زدن بچه هاتون کار کنید نزارین این جیزا عادی بشه

امروز صبح دقت کردم ب حرفای بچه ها

خیلی افتضاحه

مثلا اینجا اکثریت مردمش مدعی با کلاس بودنم هستن

تهرانم🫠

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

تو مدرسه وبیرون باد میگرن خیلیاشون 

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه که این حرفا رو از شکم مادرش درنیاورده. مشخصه ادبیات خانواده‌اش این شکلی بوده که ملکه ذهنش شده. از کسانی که خودشون هنوز تربیت نشدن توقع تربیت کردن بچه داری؟

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731

دقیقا 

پارک محله ی ما اکثرن دهه هشتادی و دهه نودی هستن 

بهم میگن بیا اینو بخور😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
تو مدرسه وبیرون باد میگرن خیلیاشون 

پدر مادرا چن بار تذکر بدن و بگن حرف زشتیه باور کن درست میشه

بچه کنار باباش به اون یکی میگف بیا برو تو ....

خب ی تذکر بده ب بچت مگ گناهه🤕

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
بیا محله ما کرک هاتم میریزه

واقعا اعصابم بهم ریخت اینا الان اینجورین در اینده میخوان چی بشن

2740
بچه که این حرفا رو از شکم مادرش درنیاورده. مشخصه ادبیات خانواده‌اش این شکلی بوده که ملکه ذهنش شده. ا ...

بعد شما فک کن این موجوداتو برای خلاص شدن از دستشون و نفس کشیدن میفرستن مدرسه و توقع دارن کاری ک اینا تو ۶ سال نکردن رو معلم تو چند ساعت طی ۹ ماه بکنه تازه سوادم یادشون بده

بعدم میگن معلم‌ها مگه چیکار میکنن

خانم آقای دکتر
بعد شما فک کن این موجوداتو برای خلاص شدن از دستشون و نفس کشیدن میفرستن مدرسه و توقع دارن کاری ک اینا ...

دقیقا.

والا معلم برسه کتاب درسیشو تموم کنه خیلی هنر کرده. کار به مسائل تربیتی نمی‌کشه.

لابد انتظار دارن معلم چوب جادوش رو دربیاره یه ورد بخونه همه عاقل بشن.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

یه بچه با ادب بینشون بود

بهش میگفتن بچه ننه🤣🤕

دقیقا. والا معلم برسه کتاب درسیشو تموم کنه خیلی هنر کرده. کار به مسائل تربیتی نمی‌کشه. لابد انتظار ...

این مردم چوب جادو هم دربیاری واسه تربیتشون، انگ ساحره بودن بهت میزنن بجای قدردانی کردن

خانم آقای دکتر
واقعا اعصابم بهم ریخت اینا الان اینجورین در اینده میخوان چی بشن

بچه های پارک ما تازه زبون باز کردن فحش ناموسی میدن

دخترم اومد گفت سر نوبت تاب با اون پسره دعوام شده پسره گفته فلانم به مادرت 

حالا دختر من نمی‌دونست یعنی چی دقیقا مثل طوطی اومد اون حرف رو زد 

حالا پسره رو نشون داد باور کن ۴  ۵ سالش بود 

برو بیخیالِ حالِ من...