2733
2739
عنوان

کیا تجربه نگهداری از سگ رو دارن؟

313 بازدید | 54 پست

من یک سگ پامر نر دارم حدودا ۱۰ماه میشه و می‌خوام رد کنم بره میترسم بعدش خیلی سخته بشه کسانی که تجربه دارن وسگ داشتن  راهنمایی کنند دو دل هستم یک دلیل  هم نشونه گذاری هست که تو خونه میکنه

میخوام رد کنم بره....هه نمیدونم چطوز میتونید درمورد یه موجود زنده اینطوری حرف بزنید اینام احساس دارن باور کن کالا نیستن اونا عاشق صاحبشان میشن سخته براشون دل کندن نمیتونین نخرید

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گناه داره وابسته میشه به ادم

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

منم از شهریور هاسکی دارم سگ به شدت فضولیه دلم نمیاد بفروشمش خیلی دوسش دارم

امروز فیس براشم رو خاکشیر کرد

اگه تنها باشه چیز خراب می‌کنه

ولی اگه سگت رو بفروشی خیلی ناراحت میشه

بهش وابسته نیستی؟

میخوام رد کنم بره....هه نمیدونم چطوز میتونید درمورد یه موجود زنده اینطوری حرف بزنید اینام احساس دارن ...

بله کاملا قبول دارم خیلی وابسته شدم دلم میسوزه البته ای رو نخریدم حمایتی اوردم

سگ خیلی دردسر داره من داشتم وقتی مجرد بودم

باید حتمن بیرون ببری و چکاپ هر سه تا شش ماه فضولیش سر و صداش خرابکاریاش ،خرج بالاش

نمیتونم بهت بگم واگذار کنی یا نه ولی اینو بدون دلتنگی شدیدی داره

2738
بله کاملا قبول دارم خیلی وابسته شدم دلم میسوزه البته ای رو نخریدم حمایتی اوردم

اگه خواستی واگذار کنی به شرط این واگذارش کن که بهش برسن از حالش بی‌خبر نمون

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
منم از شهریور هاسکی دارم سگ به شدت فضولیه دلم نمیاد بفروشمش خیلی دوسش دارم امروز فیس براشم رو خاکشی ...

شدیداً دوسش دارم تو خونه نشونه می‌زاره به خاطر عشقی که دارم تاحالا نگه داشتم میترسم دلتنگش بشم

2706