2733
2739

خانوم های باسیاست یا خانومی ک تجربه شو داره 

میشه بگید من چیکار کنم چون هیچ کس ندارم خانوادام همراهی نمیکن باهام خووم مغزم واقعا کار نمیکنه اصلا 

من دو سال با همسرم دوس بودم یک سال عقد ۴ ماه بود عروسی کرد بودیم ما مشکل اساسی نداشتم مشکل داشتم ن اساسی من ۱۱ اسفند رفتم خونه پدرم با شوهرم دعوا کرد بددم ولی بهش گفتم گفت باشه خودش سر صندوق رای بود مامور هستش رفتم شوهر شروف کرد پزوفایل طلاق  طلاق منم بلاک بعد با پدر مادرم رفتم خونم همسرم برگشت گفت عکس پروفایل گذاشته ایسنتا بدون اجازه اینها منم راستش گردن نگرفتم بعد برگشت گفت هروز دعوا دعوا ارامش ندارم نمیخام طلاق بردید بیرون بعد پدرم عصبی شد بهش حمله کرد درگیر شدن  بعد پدر مادر اونم بودن دعوا شد خلاصه مادر دم درشون شروع کرد داد بیداد همسایه هارو جمع کردن بعد افتادیم توی شکایت شکایت بازی هیچ اقدامی نکرد اون هیچی فقط ی جلسه اومد برای نفقه گفت زنمو دوس دارم ب سختی بهش رسیدم میخامش زندگی واقعا خوبی داشتم گل بخرهه هروز بهم ابراز محبت کنه توجه کن هرکاری بخاطرم انجام بده بیرون ببره هرچی بخام بخره خیلی دست دلباز بود خیلییییی دست بزن هم نداشت فقط ی بار توی دعوا زد ب بازوم کبود شد شغل خوبی داشت خونه داشت میخاستم ماشین هم بخریم همه چی اکی بود عروسی خواستم خدای بهتر عروسی رو گرفت همه چی همه چی تو خرید عروسی رو هرچی داشت گذاشتم خرید حتی خودش اضافه تر خرید نذاشت خانوادش بیان دخالت کن 

الان نمیدونم چیکار کنم هنوزم دوسش دارم و مطمئنم جدا بشم بشدت پشیمون میشم 

من باید الان چیکار کنم با خودش نمیشه صحبت کرد شمارشو عوض کرد اصلا عقلم بجای قد نمیده میشه کمکم کنید 

فکر کنم اشتباه شما بوده خوب وقتی دوست نداره چرا پروفایل گذاشتید 

و اینکه با توجه به حرفاتون هم دوسش داری هم آدم خوبیه 

بنظرم چون خانوادت درگیر کردی بنطزش ابرو ریزی شده غرورش خرد کردی بخصوص کار دادگاه رسیده نمی‌دونم الان واقعا دیگه نمیخادت که خط عوض کرده باید صبوری کنی مهریه نفقه بگیری بعد اگه خودش بخادت میاد دنبالت ولی اگه تو بری دیگه شاید بگه همه چی ببخش و بعد طلاقت بده 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا یهو جنی شد پس

اینو ی دعا نویس هم بعم گفت 

گفت جنی شده بدون اینو براش توضیح بدم 

ولی یکی دیگ‌گفت طلسم سردی دارید 

ولی نمیختم سراغ این چیزهار برم چون بدتر میشه با قران طلسم باطل میشه کرد 

ولی اصلا نمیدونم چیکار کنم اون هیچ اقدامی نمیکنه خیلی مغروز سرش بره از دل تنگی بمیره چون میشاسم هیچ‌کار نمیکنه منتطر منه من نمیدونم چ کار کنم برم سراغش نرم صبر کنم فعل هرچی دادگاه گفت نمیدونم 

2728
فکر کنم اشتباه شما بوده خوب وقتی دوست نداره چرا پروفایل گذاشتید  و اینکه با توجه به حرفاتون هم ...

فردای روز دعوا سیم کارتش عوض کرد 

ارهه جفتمون مقصر بودیم 

من جلو نمیدم بخاطر بی حرمتی ب خانوادم اون جلو نمیاد بخاطر ابرو 

خیلی بی اعتیادی کردم خیلیی فکر نمیکردم اینجوری بشهه 

فردای روز دعوا سیم کارتش عوض کرد  ارهه جفتمون مقصر بودیم  من جلو نمیدم بخاطر بی حرمتی ب ...

کاش یکم صبر کنید عصبانیت ها بخوابه حداقل یکماه بعد اون به واسطه بیاد برای صحبت 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم