2733
2739
عنوان

چه جوری دوباره تو دل دکتر جابشم

372 بازدید | 15 پست

رییس بیمارستانمون همه جاازم تعریف می‌کرد وبهم گفت مسئول بعدی تویی یه روز مسئولمون با من وهمکارم دعوا کرد ناراحت رفتیم پیش دکتر من گفتم دکتر اگه احتیاجی به ما ندارین ماازاین بیمارستان بریم دکتر گفت حرفات بوی تهدید میده بعدش کلا نگامم نکرد وباهمکارم حرف میزد وازش خواست یه برنامه پیشنهادی بده ..ینی نظرش برا مسئول شدن رفت رو همکارم چی کارکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر از فکر خودکشی بیرون اومدی 🍀

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731
خداروشکر از فکر خودکشی بیرون اومدی 🍀

فعلا اره ولی اونشب خیلی حالم بدبود یکی از دلایلی که باعث شد خودمو نکشم این بود که مردم حتی براشون مهم نبود من بیام حرف بزنم وهمش باهم دیگه حرف میزدن اونجا بود فعمیدم جز خودم کسی نمیتونه کمکم کنه 

فعلا اره ولی اونشب خیلی حالم بدبود یکی از دلایلی که باعث شد خودمو نکشم این بود که مردم حتی براشون مه ...

بگردمت تو برای خودت کسی هستی 😘

گور بابای مردم 😒

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
فدای مهربونیتون🥰

زنده باشی گلم و موفقیتت روزافزون 🙏🌹

2738
فعلا اره ولی اونشب خیلی حالم بدبود یکی از دلایلی که باعث شد خودمو نکشم این بود که مردم حتی براشون مه ...

وایییییی قرررربونت برم من

بخدااااا چند روزه فکر میکردم بهت دعا کردم کار خطرناکی نکرده باشی

پیخواستم تاپیک بزنم ببینم کسی خبر داره ازت

الهی صدهزار مرتبه شکر دختر خوشگل❤❤❤❤😍😍😍

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)
وایییییی قرررربونت برم من بخدااااا چند روزه فکر میکردم بهت دعا کردم کار خطرناکی نکرده باشی پیخواست ...

خوشحالم هنوز انسان های خوبی مث شما وجود داره اره حالم افتضاح بدبود وهیچ امیدی نداشتم یکی دلیل بالا که گفتم یکیم گریه های مامانمو شنیدم که داشتن با تلفن صحبت میکردن وبه خاطر من گریه میکردن دلم آتیش گرفت باخودم گفتم هنوز خودمو نکشتم مامانم اینجور بی تابی میکنه وای به حال اینکه بمیرم دیگه به خاطر مامانم سعی کردم به خودم فرصت بدم فدای مهربونی هاتون بشم ممنون که برام دعا کردین 

خوشحالم هنوز انسان های خوبی مث شما وجود داره اره حالم افتضاح بدبود وهیچ امیدی نداشتم یکی دلیل بالا ک ...

خوب کاری کردی عزیزدلمممم من هیچ وقت کامنت نذاشته بودم ولی چند بار خوندم تاپیک هات رو ...راستش اسمت یادم نبود مگه نه تگت میکردم حتما

خدااروشکرررر که به این نتیجه خوب رسیدی صدهزار مرتبه شکرر...خیلی خوشحالم واست عزیزدلم...با خدا رفیق شو حرفای بد بقییه رو اصلاااا مهم نباشه واست میگن"یا رب نظر تو برنگردد"پس با خودش رفیق تر شو😍😍❤❤❤

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)
خوب کاری کردی عزیزدلمممم من هیچ وقت کامنت نذاشته بودم ولی چند بار خوندم تاپیک هات رو ...راستش اسمت ی ...

ممنون عزیزم اره دیگه توکل کردم به خودش ..سلامت باشی دوست عزیز 

سلامت باشی دوست عزیز

. همچنین شما 🙏🌹

2706