2737
2734

مگه واریز شده

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جز کدوم دهک بودی؟

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
نشده؟ مال شوهرم واریز شده واس من نه

برای ما نه

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2740
اصلا نمیدونم 

🤣اشکال نداره چقدر یارانه میگرفتین؟

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
ببین من بناب دلایلی ۳ماه پیش یارانمو از شوهرم جدا کردم ماه اول واریز نشد ماه دوم ۴۰۰ زدن این ماه اصل ...

اگه ۴۰۰ تومنی بودی باید ۲۵ام برات واریز میکردن

از پلیس +۱۰پیگیری کن

اگه ۴۰۰ تومنی بودی باید ۲۵ام برات واریز میکردن از پلیس +۱۰پیگیری کن

اخه اون ۴۰۰رو گفتن چون جدا کردم مال خودمو باهم میریزن یا نصف نصف میکنن مثلا هر ماه بر روی ۳۰۰ ی صد هم میزنن ماه قبل۲۵واریز کردن این ماه اصلا هیچی نیومد کدی بلدی بشه پیگیری کرد؟ بچه کوچیک دارم سخته برم پلیس +۱۰

2706