2737
2739
عنوان

کسایی ک ازبچشون جدان بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 29 پست
الان چند ماهه ازدواج کرده  ولی تو این پنج سال همش با باباش بود  میدونم بابای خوبیه ولی ف ...

وای انگار اینده منی .

بخدا من دیونه میشم . پسرمو شب بو نکنم . شبا تو بغلم میخوابه . 

خدا لعنت کنه اون هرزه هارو بخاطر خودخواهیشون منو بچه باید تاوان بدیم

چرا خضانتشو ندادن بهت منم دوست دارم از این زندگی کوفتی برمنمم برای پسرم میترسم فقط

از اول شرطش همین بود که بچه رو نمیده 

۵ سالش بود جدا شدیم☹

خیلی سخت بود اولش 

خیلی دلتنگ بودم _ الان هم هستم ولی عادت کردم 

کوچکترین چیزی در رابطه با پسرم اشکم و در میاره 

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میتونم ازتون بپرسم ۵ سال بعد طلاق ایا هنوز زخمای زندگی مشترکتون فراموش کردی؟ 

اره بهترین تصمیمم بود طلاقم و کاملن راضیم

اصلن فکر نمیکنم به زندگی قبلیم 

فقط به خاطر پسرم ناراحتم 

با اینکه میدونم زندگی خوبی داره بدون منم 

از اول شرطش همین بود که بچه رو نمیده  ۵ سالش بود جدا شدیم☹ خیلی سخت بود اولش  خیلی دلتن ...

بمیرررمممم . چرا طلاق گرفتی مشکلتون چی بودددد . من الان کتکم میزن تحمل میکنم فقط برا پسرم 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
2738
اره بهترین تصمیمم بود طلاقم و کاملن راضیم اصلن فکر نمیکنم به زندگی قبلیم  فقط به خاطر پسرم نا ...

الان نامزد کردین؟؟؟؟  بعد ببخشید خونه مستقل دارین یا با خانواده . ببخشید میپرسم چون خدم قصد طلاق دارم برای آینده خدم میپرسم

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
الان نامزد کردین؟؟؟؟  بعد ببخشید خونه مستقل دارین یا با خانواده . ببخشید میپرسم چون خدم قصد طلا ...

از اول خونه مستقل گرفتم 

سخت بود ولی ارزش داشت کم کم زندگیم افتاد رو روال

_ نامزد نه ولی پارتنر دارم 

راستش نمیخوام با هر کسی فقط ازدواج کنم 

میخوام کامل شناخت داشته باشیم 

خدارو شکر . خیلی خوبه با خودتون رو راست هستین. پسرتون بزرگ بشه راحتتر میاد کنارتون ان شا الله

مرسی عزیزم _ انشالله 

اره هر چی بزرگتر میشه راحت تر میشه و خودش تصمیم میگیره دیگه 

الان ده سالشه

از اول خونه مستقل گرفتم  سخت بود ولی ارزش داشت کم کم زندگیم افتاد رو روال _ نامزد نه ولی پارت ...

خانواده ات نگفتن خونه جدا نگیر . ؟؟ 

خشبحالت کاش منم آزاد شم . خیلی کتکم میزنه آزارم مید

خانواده ات نگفتن خونه جدا نگیر . ؟؟  خشبحالت کاش منم آزاد شم . خیلی کتکم میزنه آزارم مید &nbs ...

چرا ولی کوتاه نیومدم 

یه مدت هم ناراحت بودن ولی خووب من کار خودم و کردم .

عزیزم انشالله که بهترین تصمیم و بگیری 

درآمد و شغل داشته باشی راحت میتونی مستقل شی انشالله

چرا ولی کوتاه نیومدم  یه مدت هم ناراحت بودن ولی خووب من کار خودم و کردم . عزیزم انشالله که به ...

سرکار میرین شما.؟  من رشته ام حسابداری اگر طلاق بگیرم راحت میتونم کارپیداکنم

2706