2737
2739

چند سالته؟

یکی از رفیقام همینطوره هرچی بهش گفتم پیام نده میرفت دو سطر طومار مینوشت براش اخرشم دختره رید بهش بلاکش کرد

میل خودته ولی دخترا از پسرای اویزون خوششون نمیاد..اینجوری بیشتر ازت دور میشه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولش کن دگ برادر من اینقد ک ت پیگیری خو فرار میکنه سرتو گرم کن درس کار سفر یا....تغییر باید کنی اگه اهل مجازیه  لحظه خوشحالیتو بزار ببین ک بدونع جهان فقط دورع سر اون نمیچرخ  باور کن بهترین کار برات همینه حال تو هی بگو نمیتونم بایدی ک صبوری کنی

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2731
2740
چی بگم

کار اشتباهی ازت سر زده؟ چن بار دیدیش

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

چند سالتونه 

چند وقته اشنا شدین 

کجا اشنا شدین 

چرا کات کردین 

وقتی دیدیش دقیقا چیکارا کردی 

اینا رو بگو تا راهنماییت کنم 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
نه نزده

پ  جسارت نباشه بهتون شاید از ظاهرت خوشش نیومدش البته میگم ک شاید درکل یکم ازش دور باش 

2706