2733
2734

من خودم خرماییم باباشم بچگیاش بور بوده الان هفت ماهمه کسی تجربه ای از رژیم غذایی نداره

(خواهشن ملائک مقرب الهی حمله نکنن من خودم میدونم مهم اینه بچه سالم باشه سوال داشتم کی تجربه داره )

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اکه تو ژنتون باشه ممکنه بشه ژن اصلا ربطی به غذا و اینا ندازه که بعد برا یسری چیزا بابد قبل از اقدام میرفتین دکتر ژنتیک مشورت میگرفتی نه تو 7ماهگی انشالا بجه بعدیتون قبل از اقدام با دکتر ژنتیک مشورت بگیزین

2740
اکه تو ژنتون باشه ممکنه بشه ژن اصلا ربطی به غذا و اینا ندازه که بعد برا یسری چیزا بابد قبل از اقدام ...

اها مرسی پس دیر به فکر افتادم😅🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂
دقیقا

ژنه ژن!!!!

اگرم رژیمی باشه که نیست قبل از بارداریه

دوماه قبل زایمان نمیشه یه چی بخوری بره به دی ان ای بگه اع این سیب خورد موهارو طلایی کن که!!!! 

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
من بورم.   دلم میخواس موهام مشکی باشه

من خرمایی روشن مایل به بورم ولی باز بور سلیقمه البته مو مشکیا هم زیبایی خاص خودشونو دارن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂
ژنه ژن!!!! اگرم رژیمی باشه که نیست قبل از بارداریه دوماه قبل زایمان نمیشه یه چی بخوری بره به دی ان ...

باشه گلم متوجه شدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂
2706